Maakt het een verschil wanneer de bewoner op een ander adres gedomicilieerd is?

Het feit dat een (tijdelijke) bewoner van een rusthuis op een ander adres dan dat van het rusthuis gedomicilieerd is, heeft geen invloed op de forfaitaire tussenkomst. Deze blijft van toepassing. Het is bovendien verboden om het forfait te combineren met een goedkeuring binnen de nomenclatuur (zie artikel 36 logopedische verstrekkingen).