Zoek een logopedist

U kan zoeken op voornaam of achternaam.



1000 Zoekresultaten


Onderstaande lijst bevat uitsluitend logopedisten die lid zijn van de VVL.

BOULEZ Ann Sophie

EHB/HUB
Dansaertstraat 70
1000 Brussel 0495/22.48.29

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BOULEZ Ann Sophie

HoGent
keramiekstraat 80
9000 Gent

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BOULEZ Ann Sophie

De Praktijk
Leenstraat 2
8301 Knokke-Heist 0495/22.48.29

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BOURGONJON Saskia

Bourgonjon Saskia
Veldekens 6 A
9991 Adegem 09/3781630

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BOUSSEMAERE An

Muys Bea
Koutermolenstraat 66 A
8610 Kortemark  

Opleidingen:

BOUSSAUW Nimphe

Boussauw Nimphe
Blindestraat 2 A
8750 Zwevezele 0476/35.48.41

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BOUCKAERT Jolien

Logo Vocalis
Kleidaallaan 62
2620 Hemiksem 034304542  

Opleidingen:

Bouchrafat Ghizlan

Nicky Wilssens Logopedie
Kerkstraat 75
9250 Waasmunster 0489/37.39.03

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BOSSUYT Neeltje

BLO Zonneburgcht-Waregem
St-Jozefstraat 3 B
8790 Waregem 056/60 05 50

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOSMANS Charlotte

Logopedische groepspraktijk Hilde Poppe
Emiel Hertecantlaan 48
9290 Berlare 052/426418  

Opleidingen:

BOSSUYT Neeltje

Groepspraktijk
Landergemstraat 19
8570 Anzegem 056/68 70 22

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOSSUYT Veerle

Veerle Bossuyt
Schepdaalstraat 29 b
1700 Sint-Martens-Bodegem 0495/87 92 28  

Opleidingen:

Bouchier Annabel

Logopedie Annabel Bouchier
Brielken 15A
9940 Evergem 0477/82.88.14

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding (2019-12-13)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOTTE Lynn

Lynn Botte
Frans Kusterslaan 45
2650 edegem 0498421407

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BOUVRY Sofie

Bouvry Sofie
Nieuwe Dreef 25
9880 Aalter 09/3751299

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BRABANT Eveline

Brabant Eveline
Jan Van Halewynstraat 2
8830 Gits 0479/33 18 48

Opleidingen:

  • Workshop ouderbegeleiding taalstoornissen (2019-02-15)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BRAMS Evy

't Speelhof (groepspraktijk Evy Brams)
Speelhofstraat 48 B
3290 Diest 013/32.83.32

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding (2019-12-13)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

BRAET Caroline

Caroline Braet
Oude Stationstraat 46 1
8700 Tielt 051/406713

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BRAMS Evy

De Bremberg
Groenstraat 16
3294 Molenstede Diest 013/33.38.86

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding (2019-12-13)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

BRAMS Wendy

groepspraktijk Het Klavertje
Boniverlei 170
2650 Edegem 0495/87.48.14

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

BREDA Lieve

Kinder- en jeugdpsychiatrie 'De Kaap'
Caritasstraat 76
9090 Melle 09 2521645  

Opleidingen:

BRAMS Wendy

Het Klavertje
Boniverlei 170
2650 Edegem 0494/54.26.62

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

Braem Lieselot

Centrum Care logopedie
Kerkstraat 12
9120 Vrasene 0474066397  

Opleidingen:

BRAEKEN Kathleen

Braeken Kathleen
Soetebeek 37
3670 Meeuwen-Gruitrode 0494/60 93 99  

Opleidingen:

BRACKENIER Griet

Brackenier Griet
Kernemelkstraat 28 A
9620 Velzeke 0472 908908  

Opleidingen:

Bracke Evy

Logopedie DE GROEI
Joanna Van de Cauterlaan 6
9820 Merelbeke +32474430795  

Opleidingen:

BRAECKMAN Hanne

Hanne-logo
Kanunnik Andriesstraat 22
8020 Ruddervoorde 0472843694  

Opleidingen:

BRAEKEN Immig

Immig Braeken
Larkenstraat 28
3670 Meeuwen-Gruitrode 0474/ 29 86 39  

Opleidingen:

BRAEKEN Immig

Immig Braeken
Miekersweg 4A
3680 Maaseik (Neeroeteren) 0474298639  

Opleidingen:

BRAEKEN Immig

Logopediepraktijk Immig Braeken
Miekersweg 4a
3680 Maaseik 0474/29 86 39  

Opleidingen:

BORREMANS Katja

In Cadans
Ringlaan 44
3550 Heusden-Zolder 011/53 05 35  

Opleidingen:

BORREMAN Fleur

Fleur Borreman
Miksebaan 189
2930 Brasschaat 0474278185  

Opleidingen:

BOL Heidi

Heidi BOL
wontergemstraat 39
8720 dentergem +31486103229

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BOITEN Nadine

Boiten Nadine
Stippelstraat 34
3800 Sint-Truiden (Zepperen) 011/59 18 79

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

Bollen Ann

Ann Bollen
Wijngaardstraat 109
3620 Lanaken 0499 29 30 97  

Opleidingen:

BOLLEN Tanja

Bollen Tanja
Genkerweg 24
3690 Zutendaal 089/62 22 82  

Opleidingen:

BOMMERS Jojanne

RZ Tienen
Kliniekstraat 45
3300 Tienen 016/809876  

Opleidingen:

BOMMERS Jojanne

Logopedie Vossekot
Vossekotstraat 45
3271 Zichem 0478/68 01 80  

Opleidingen:

BOGAERTS Jasmine

Logopediepraktijk Jasmine Bogaerts
Beukenlaan 54
3945 Ham 0474271739  

Opleidingen:

BOGAERT Lisbet

Bogaert Lisbet
Ardooisestraat 162
8870 Izegem 051/32 14 72  

Opleidingen:

BOEL Cindy

Multidisciplinaire groepspraktijk Liaan
Diestsestraat 87/A
3270 Scherpenheuvel 0489 320 391  

Opleidingen:

BOECKX Ann

Boeckx Ann
Dijkstraat 6 2480
2480 Dessel 014/34 76 19

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOELAERT Sylvie

Boelaert Sylvie
Middelweg 103
9880 AALTER 0474 58 30 03  

Opleidingen:

BOELAERT Sylvie

Logomotief
Kleitstraat 19
9930 Zomergem 09 372 44 83  

Opleidingen:

BOGAERT Elke

LOGOPEDIE De Boei
Sint-Jozefsstraat 4 0.2
8300 Knokke-Heist 0491/22.32.60  

Opleidingen:

Bogaerds Eva

Sint-Jozef OV4
Sint-Jacobsmarkt 38
2000 Antwerpen  

Opleidingen:

Bongaerts Anke

Logopedische praktijk De Ladder
Lispersteenweg 291
2500 Lier 03 480 11 91

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BONI Nina

Logopedie Boni
Galliardstraat 61
2610 Wilrijk +32497606999

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOON Eva-Rita

Uit In Zicht
Lakborslei 108 11
2100 Deurne 03/689.01.93

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOON Eva-Rita

De Zuidschool
Solvijnsstraat 75
2018 Antwerpen 03 244 94 94

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

Boonen Lien

Therapeutenpraktijk Porto-Carrero
Schuurhovenberg 60
2360 Oud-Turnhout 0494404847

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

Boonen Lien

Kinderpraktijk
Lichtaartsebaan 13
2460 Kasterlee 0494404847

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

BORREMAN Fleur

ZNA Jan Palfijn
Lange Bremstraat 70
2170 Merksem  

Opleidingen:

Bormans Liesbet

Sprekend
Langvoor 7
3530 Helchteren 0498/410423  

Opleidingen:

BOON Eva-Rita

Antwerpen Plus
Coebergerstraat 34-36
2018 Antwerpen + 32 3 613 09 50

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOON Eva-Rita

KOCA basisonderwijs
Van Schoonbekestraat 131
2018 Antwerpen

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

Boogaerts Sofie

Hoorpraktijk Sofie Boogaerts
Markt 9
2180 Antwerpen (Ekeren) 0479/69.40.37  

Opleidingen:

BONI Nina

GZA Sint-Augustinus
Oosterveldlaan 24
2610 Wilrijk

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOON Eva-Rita

groepspraktijk Anemoon
Koningin Astridlaan 104
2550 Kontich 0485 730190

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOON Eva-Rita

Koca secundair
Van Schoonbekestraat 131
2018 Antwerpen

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOON Eva-Rita

KOCA gondienst
Van Schoonbekestraat 131
2018 Antwerpen

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

BREUGELMANS Elke

Groepspraktijk voor logopedie en psychologie Herenthout
Botermarkt 1/101
2270 Herenthout 014/51.90.29  

Opleidingen:

BREUGELMANS Elke

Breugelmans Elke
Ter Heide 19 A
2270 Herenthout 014/51 90 29  

Opleidingen:

CANOOT Sabine

Canoot Sabine
Scheppershofstraat 6
2800 Mechelen 015/29.08.53  

Opleidingen:

Camps Jolien

Logopediepraktijk Hilde Elen
Kerkplein 2 B
3670 Oudsbergen 0479332955

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

CAPPELLE Petrouschka

Dienst Logopedie T.A.L.O.
Stationsstraat 65
8480 Eernegem 059/29 82 95

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CAPPELLE Petrouschka

Logopedica
Kleine Stadenstraat 97g
8830 Hooglede 0476/290047

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CARDEYNAELS Caroline

Logopediepraktijk Annick Grosjean
Hoogbaan 34a
3650 Dilsen-Stokkem

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CARDEYNAELS Caroline

Cardeynaels Caroline
Moorsbergstraat 15
3665 As (Niel-bij-As) 0473/84.68.76

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CAMI Greet

Cami Greet
Nieuwerkerken Dorp 13
9300 Nieuwerkerken (Aalst) 0485/28.35.27  

Opleidingen:

CALUWAERTS Bente

Privé-Praktijk
Molenveld 27
1840 Londerzeel 0476 79 99 50  

Opleidingen:

Caers Katrien

Logopediepraktijk Katrien Caers
Weeën 9
2250 Olen 0478400672  

Opleidingen:

CAELENBERGHE Els

Logoland
Berrélei 43
2930 Brasschaat 03/663.74.54  

Opleidingen:

CALLEBAUT Claire

Callebaut Claire
Eeckhoutstraat 51
9310 Meldert-Aalst 053/75 01 48

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CALLEBAUT Claire

Callebaut Claire
Pontstraat 37
9300 Aalst 053/75 01 48

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CALLIAUW Inès

Expertise Centrum Dyslexie
Adelaarsstraat 13 2
9051 Sint-Denijs-Westrem 0476827525  

Opleidingen:

CALLEWAERT Sofie

Callewaert Sofie
Ieperstraat 92
8830 Hooglede 051/6908069

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CARDINAEL Alice

SPRAAKMAKERS Cloetens Esther
Nieuwe Sint-Annadreef 3
8200 Brugge 0498/740326

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

CARDINAEL Alice

SPRAAKMAKERS Cardinael Alice
Nieuwe Sint-Annadreef 3
8200 Brugge 0473 296184

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

CARPENTIER Ann

Carpentier Ann
Arthur Quintusstraat 36
1600 Sint-Pieters-Leeuw 02/377.11.72  

Opleidingen:

CARNEWAL Sofie

Sofie Carnewal
Brugsesteenweg 8
9900 Eeklo 0485/61.90.65

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CARPENTIER Ann

De Valier
Verlorenkoststr 103
1770 Liedekerke 053/67 25 24  

Opleidingen:

Carron Laurence

Logopediepraktijk Sofie Steyaert
Legendaledreef 44
8020 Oostkamp 0474 54 08 10  

Opleidingen:

CARTEUS Katrien

Praktijk Logopedie
Ninoofsesteenweg 351
9600 Ronse 0478/23 88 76  

Opleidingen:

Carron Laurence

BuSO Spermalie
Potterierei 46
8000 Brugge  

Opleidingen:

CARMANS Febe

Logopedie Febe Carmans
Hoogstraat 48
8800 Rumbeke 0473423450

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

CARMANS Febe

Logopedie Febe Carmans
Meensesteenweg 754
8800 Roeselare (Beitem) 0473423450

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

CARLE Silke

Hoppeland
Brusselbaan 94
1790 Affligem  

Opleidingen:

CARDINAEL An

An Cardinael
ganzendries 32
9000 Gent 0479023228

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

CARLIER Elien

Elien Carlier
Vondelstraat 19
8531 Bavikhove 0474/80.91.55  

Opleidingen:

CARLIER Kathleen

Carlier Kathleen
Elzasstraat 41
3040 Huldenberg 02/687.30.15

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

Carlu Charlotte

Logopediepraktijk interactie
Koning Leopold III laan 17
9820 Merelbeke  

Opleidingen:

Carlu Charlotte

Het Prieelshof
Dr. Prieëlslaan 24
9340 Lede  

Opleidingen:

CAELENBERGHE Els

Babbelkous Logopedie
Leon Gilliotlaan 78
2630 Aartselaar 0494/79.25.89  

Opleidingen:

BUYST Linsy

DVC De Triangel - WZC Kouterhof
Kerkham 3 G
9070 Destelbergen 0471718713

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BRUGGEMAN Heleen

Privé-Praktijk
Kerkstraat 23 201
8580 Avelgem 056/64 94 04

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

Bruckers Ine

Paramedische Praktijk Genk
Dinselstraat 8 2
3600 Genk 089/20.45.08  

Opleidingen:

BRUGGHEMANS Marijke

Logopedisch atelier
Leopoldstraat 32
2500 Mechelen 0484963071

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BRUYNEEL Mieke

Logopedie Carla & partners
Zultseweg 19
8790 Waregem 0497 400 535

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BRUYNEEL Myriam

Myriam Bruyneel (Logopedische groepspraktijk)
Beverhoekstraat 17
9770 Kruishoutem 09/222 12 39

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BRUYNEEL Myriam

Logopedische groepspraktijk: Myriam Bruyneel
Azalealaan 35
9870 Zulte 09/222 12 39

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BRONSELAER Lieselot

Praktijk voor logopedie, prelogopedie en stottertherapie
Peehoopstraat 19 A
1770 Liedekerke 0485085326  

Opleidingen:

BROEKAERT Els

Broekaert Els
Rozenlaan 21
9690 Kluisbergen 0473/599 120  

Opleidingen:

BRICHAU Hilde

Algemeen Ziekenhuis Sint Maria
Ziekenhuislaan 100
1500 Halle 02/363.61.22

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

Breugelmans Stéphanie

Logopediepraktijk Stéphanie Breugelmans
Honzebroekstraat 21 A
8800 Roeselare 04 73 97 32 29  

Opleidingen:

BRICHAU Hilde

Hilde Brichau
Populierenstraat 12
1502 lembeek 023813087

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BROECKAERT Liselotte

BVBA Steeland
Merebaaistraat 9
9860 Oosterzele 0485/115.809

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BROEKAERT Els

Broekaert Els
Rue des Courbes 60
7750 Mont de l'Enclus (Orroir) 069/54 53 67  

Opleidingen:

BROEKAERT Els

Broekaert Els
Rue des Courbes 60
7750 Mont de l'Enclus (Orroir) 069/54 53 67  

Opleidingen:

BRUYNINCKX Karlien

Karlien Bruyninckx
Wijerstraat 5 3
3583 Paal-Beringen 32478266036

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BRUYNINCKX Marleen

Bruyninckx Marleen
Maurits Sacréstraat 42A
1785 Merchtem 0477/94.71.90  

Opleidingen:

BUYS Martine

BLO TYPE 3
De Mostheuvellaan 27
2390 Malle  

Opleidingen:

BUYS Martine

BUSO type 1/3 't Lommert
Botermelkbaan 75
2900 Schoten  

Opleidingen:

BUYS Stefanie

Logopedische praktijk Stefanie Buys
Loveldstraat 13
9070 Heusden 0472 41 00 49  

Opleidingen:

BUYS Stefanie

StapjesWijs
Hoogstraat 17C
9220 Hamme 0472/41.00.49  

Opleidingen:

BUYSSE Marie

Locologo
Plezantstraat 66
9100 Sint-Niklaas 0494732424  

Opleidingen:

BUYSSCHAERT Annelien

De Brug
Peperstraat 28
3300 Tienen  

Opleidingen:

BUYS Julie

Julie Buys
Kruisstraat 21
1851 Humbeek 0495/76 61 56

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BUYS Julie

Valida
Josse Goffinlaan 180
1082 Sint-Agatha-Berchem 02/482 41 69

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BUELENS Joke

De Cocon
Lindenlaan 3
3191 Hever 0472312244  

Opleidingen:

BRYS Eline

Logopedische praktijk Eline Brys
Houtbriel 78
9140 Temse 0472576308

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

Busschots Evelyn

Kinderen Centraal
Bisschoppenhoflaan 436
2100 Deurne  

Opleidingen:

BUTAYE Josephine

Bloei Logopedie Josephine Butaye
Losschaert 1
8501 Heule 0495371891  

Opleidingen:

BUYS Caroline

Balannz+
Oplintersesteenweg 598
3300 Tienen 0477075183

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BLONTROCK Alice

Logopedie en studiebegeleiding
Zwinstraat 15
8340 Sijsele 0473/31.05.18  

Opleidingen:

BLONDEEL Karen

Blondeel Karen
't Leeuwke 19
8550 Zwevegem 0477632661

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BAES Heidi

Triangel
Rosekapellestraat 19
2150 Borsbeek  

Opleidingen:

BAES Heidi

De Notedop
Arthur Verhoevenlaan 15
2240 Zandhoven 0488588222  

Opleidingen:

BAETEN Jorien

Logopediepraktijk Jorien Baeten
Sint-Bavostraat 14
2200 Noorderwijk 0491/25.16.24

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BAETENS Hilde

Privé-Praktijk
Groenstraat 55
2860 St-Katelijne-Waver 015/20 96 51  

Opleidingen:

Balcaen Maaike

WZC 't Neerhof
Nieuwstraat 67
9660 Brakel  

Opleidingen:

BAEYENS Ine

Arteveldehogeschool Gent
Voetweg 66
9000 Gent  

Opleidingen:

BAERTSOEN Liselot

Liselot Baertsoen
Sint-Ewoudsstraat 29
8200 Sint-Andries 0477 88 37 26  

Opleidingen:

BAERTS Eva

Groepspraktijk Praat-Paal
Sint-Sebastiaanstraat 19
3583 Paal 0472/68.76.64  

Opleidingen:

Auwers Silke

De Klauterboom
Prins Boudewijnlaan 82 1
2610 Wilrijk 0497 60 32 06

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

ARNOUTS Anke

Anke Arnouts
Gustaaf De Smetlaan 13
2630 Aartselaar 0477/589025  

Opleidingen:

AVAUX Marianne

UZ Brussel
Laarbeeklaan 101
1090 Jette  

Opleidingen:

BACKAERT Charlotte

Sigrid Muys
Poelstraat 222
9820 Merelbeke 09/245.21.06  

Opleidingen:

BAERT Ann

Ann Baert
Rijselstraat 105
8200 Brugge Sint - Michiels 050392108  

Opleidingen:

BAEKEN Hilda

MS Revalidatiecentrum
Boemerangstraat 2
3900 Overpelt 011/80 92 18  

Opleidingen:

Balcaen Maaike

Lieselogo
Dries 8
9630 Zwalm 0478 60 13 64  

Opleidingen:

BALDUCK Eveline

Balduck Eveline
Kindekensstraat 5b
1755 Gooik 0472/40.97.66  

Opleidingen:

BATTIAU Hendrik

Hendrik Battiau
Olieberg 64 _
8552 Moen 056 64 73 27

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BASTIAENS Myriam

Logopedie Bastiaens
Kardinaal Cardijnlaan 81
2630 Aartselaar 03/877.37.86  

Opleidingen:

BAUDEWYNS Sofie

Baudewyns
Tenbroekstraat 4
1700 Dilbeek (St-Ulriks-Kapelle) 02/454 51 12  

Opleidingen:

BAUDONCK Nele

UZ Gent
De Pintelaan 185
9000 Gent 09/ 332 44 62

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BAUTERS Melissa

Paramedisch Centrum Kruishoutem
Hoogstraat 38
9770 Kruishoutem 0474773001

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BAUTE Mieke

Mieke Baute
Boomstraat 73
9000 Gent 0477 37 10 00

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BASTIAENS Myriam

Logopedie Bastiaens
Oudstrijdersstraat 81
1880 Kapelle-op-den-Bos 015/71.25.00  

Opleidingen:

BASTIAANSEN Karen

Karen Bastiaansen
Merebaaistraat 9
9860 Oosterzele 0472/596980

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BARTHELS Isabelle

Barthels Isabelle
Vijverstraat 48
3500 Hasselt 0477/45.56.18  

Opleidingen:

BALLEGEER Annemie

Annemie Ballegeer
Brusselsesteenweg 379
9090 Melle 0473/230.990  

Opleidingen:

BARTHELS Isabelle

KIDS
Borggravevijverstraat 9
3500 Hasselt 0477/45.56.18  

Opleidingen:

BASELET Noortje

Sint-Elisabeth
steenovenstraat 20
3990 Wijchmaal  

Opleidingen:

BASTIAANSEN Karen

Karen Bastiaansen
Dorpsplein 13 B
9090 Melle 0472/596980

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BASELET Noortje

Noortje Baselet
Tulpenstraat 6
3940 Hechtel 016854927  

Opleidingen:

ARNOUT Lidwina

Arnout Lidwina
Lindelaan 178
8550 Zwevegem 056/75 45 96  

Opleidingen:

ARNAUTS Katrien

Logopedische praktijk
Kerkstraat 8
9120 Vrasene 0494/58.06.15

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

AERTS Maxime

Logopedische praktijk Peeters
Hemeldonk 3
2275 Gierle 014/65 19 53  

Opleidingen:

AERTS Glenn

Praktijk voor Logopedie en Stottertherapie
Hendrik Speecqvest 32
2800 Mechelen 015 29 10 45  

Opleidingen:

AERTS Mieke

Logopediepraktijk Mieke Aerts
Kerstmisstraat 3
3582 Beringen 0486/662.002  

Opleidingen:

AEYELS Linsey

Linsey Aeyels
Molenstraat 3
9255 Buggenhout 052553711

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

ALEN Livia

Logopedie Livia Alen
Grensstraat 3 b
3010 Kessel-Lo 0479 48 48 42

Opleidingen:

  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

ALDERS Eveline

Logopediepraktijk Eveline Alders
Sint-Jorisstraat 26
3910 Neerpelt 0479/654791  

Opleidingen:

AERTS Glenn

Praktijk voor Logopedie en Stottertherapie
Kreeftstraat 7
2018 Antwerpen 03 633 07 20  

Opleidingen:

AERTS Annelies

AZ Sint-Lucas Gent
Groenebriel 1
9000 Gent 09 224 58 36

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

ADRIAENSSEN Ludo

Adriaenssen Ludo
Beukenlaan 7
2290 Vorselaar 014 50 08 97

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

ADRIAENSSEN Ludo

DIA-LOG bvba
Nederrij 99
2200 Herentals 014 22 28 44

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

Aerden Karlijn

Karlijn Aerden
Heikantstraat 131
2910 Essen 0472582882  

Opleidingen:

Aertgeerts Lore

Logopediepraktijk Claudia Liesenborghs
Langdorpsesteenweg 163
3201 Langdorp 0498854617  

Opleidingen:

AERTS Annelies

Arteveldehogeschool
Voetweg 66
9000 Gent

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

Aertgeerts Lore

AZ Sint-Maarten
Liersesteenweg 435
2800 Mechelen  

Opleidingen:

ALLOO Barbara

Privé-Praktijk
Dorpsstraat 154
8340 Sijsele 050/67 89 14  

Opleidingen:

AMEYS Sylvie

Ameys Sylvie
Pottemstraat 33
8908 Vlamertinge 057/21 33 63  

Opleidingen:

Anthonissen Lieselotte

Groepspraktijk Ann-Caroline Roymans
Sint Cordulastraat 1A
2900 Schoten 033135144  

Opleidingen:

ANTHONIS Nicole

Logopedische praktijk
Molenstraat 59
2540 Hove 03/288.70.50  

Opleidingen:

Anthonissen Lieselotte

Lieselotte Anthonissen
J. Van der Nootstraat 5
2960 Brecht 033135144  

Opleidingen:

APPELTANTS Cindy

Appeltants C
St-Truidensesteenweg 25
3440 Zoutleeuw 011/78 06 29  

Opleidingen:

ARICKX Sharon

Logopedie Kruishoutem
Hoogstraat 38
9770 Kruishoutem 0479 87 21 79

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

ARICKX Sharon

OLVrouw ziekenhuis Aalst
Moorselbaan 164
9300 Aalst 053/ 72 48 73

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

ANTHONIS Nicole

Privé-Praktijk
Molenstraat 59
2540 Hove 03/288 70 50  

Opleidingen:

ANTHEUNIS Sofie

Logofie - Logopedische praktijk
Molenstraat 14
9250 Waasmunster 0486 11 34 18

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

ANCAER Jogien

Logo2
Roesbeke 53
9402 Meerbeke 0498/04 34 50  

Opleidingen:

ANCAER Jogien

Logo2
Parklaan 48
9300 Aalst 0498/04.34.50  

Opleidingen:

ANECA Ellen

Ten Kerselaere
Boonmarkt 27
2220 Heist-op-den-Berg

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

ANECA Ellen

Logopedie aan huis - Ellen Aneca
Putsesteenweg 237 2
2820 Bonheiden 0473/422357

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

ANTHEUNIS Sofie

Logofie - Logopedische praktijk
Sint-Bernardsesteenweg 78 1
2620 HEMIKSEM 0486 11 34 18

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BAUWENS Laura

Multidisciplinaire Praktijk Origo
Avermaat 155
9240 Zele 0477414950  

Opleidingen:

BAUWENS Laura

Logopedische Praktijk Laura Bauwens
Vierschaarstraat 54
9160 Lokeren 0477/ 41 49 50  

Opleidingen:

BETTENS Niki

Niki Bettens
Steendonkstraat 30
9140 Temse

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BETTENS Kim

Universiteit Gent - Vakgroep Spraak-, Taal- en Gehoorwetenschappen
De Pintelaan 185, 2P1
9000 Gent 093329426

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

BETTENS Niki

Logopediepraktijk Sterk
Hoge Akker 27
2550 Kontich

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BEYLS Lobke

logopediepraktijk Lobke Beyls
Wevelgemstraat 26
8930 Lauwe 0472/527855  

Opleidingen:

BEYSEN Hanne

Estany
Steentjesblok 4
2440 Geel 0476314981  

Opleidingen:

BEYLS Lobke

Praktijk voor logopedie Nathalie Deschepper
Lauwsestraat 44B
8511 Aalbeke 0472/527855  

Opleidingen:

Berx Liesbet

De Bloken
Blokenstraat 15
3830 Wellen 0478466371

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

Berx Liesbet

Liesbet Berx
Dautenstraat 110
3590 DIepenbeek 0478466371

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

BERNAERT Lieselot

Bernaert Lieselot
Graaf de Renesselaan 12
8490 Jabbeke 0472730812  

Opleidingen:

Berghmans Anneleen

Logopedie Anneleen
Ferdinand Uylenbroeckstraat 125
1600 Sint-Pieters-Leeuw 0497/74.31.95  

Opleidingen:

BERS Evelien

Polikliniek De Voorzorg Bilzen
Camiel Huysmansplein 4
3740 Bilzen 0494 19 78 46  

Opleidingen:

BERS Evelien

Groepspraktijk De Leidraad
Tongersesteenweg 59
3840 Borgloon 012370083  

Opleidingen:

BERTHOT Lien

Lien Berthot
Terlostraat 22
1755 Gooik 0472 45 51 23

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BERTELS Ilvy

Babbelbox
Antwerpsesteenweg 167
2070 Burcht 0497379931  

Opleidingen:

Bienstman Nienke

Praktijk Spectrum
Donk 92 A
2400 Mol 014337800

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

BIESEMANS Jo

Privé-Praktijk
Kasteelstraat 58
1730 Mollem-Asse 02/532 41 67  

Opleidingen:

BLIECK Anouck

Logopedie Anouck Blieck
Pollinkhovestraat 27
8647 Pollinkhove 0494/24 58 43  

Opleidingen:

BLANCKE Delphine

Bruyneel M
Groenenweg 11
9770 Kruishoutem 09/383 70 69  

Opleidingen:

BLOCKEEL Elly

Blockeel Elly
Pauwel Vanderscheldenstraat 32 9700
9700 Oudenaarde 0479/992724  

Opleidingen:

BLOEMERS Elisa

Logopedische groepspraktijk Julie De Vuyst & Elisa Bloemers
Zwanenhoekstraat 4
9170 Sint-Gillis-Waas 0476286848

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BLONDEEL Ann

Ann Blondeel
Merellaan 31
3210 Linden 0473762053  

Opleidingen:

BLONDEEL Ann

Groepspraktijk
Tervuursevest 170
3000 Leuven 016299945  

Opleidingen:

BLANCKE Delphine

Home St.-Petrus
Ommegangstraat 22
9770 Kruishoutem 09/333 30 11  

Opleidingen:

BILLIET Gaëlle

Groepspraktijk Gaëlle Billiet
Brusselsesteenweg 538
1731 Zellik 31479727937  

Opleidingen:

BIESEMANS Maaike

AZ Jan Portaelsziekenhuis
Gendarmeriestraat 65
1800 Vilvoorde 02/275.53.88  

Opleidingen:

BIESEMANS Jo

Privé-Praktijk
Kam 53
1780 Wemmel 02/460 81 45  

Opleidingen:

BIJNENS Sanne

MUDICO
Heirbaan, 271 271
3621 Lanaken 0486524162

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

BIJNENS Sanne

Mudico
Poelstraat 14
3500 Hasselt 011/912728

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

BIJNENS Tine

Tine Bijnens
Merellaan 9
3690 Zutendaal 0479/947837

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BERGEN Valerie

MPI De Luchtballon
Richter 25
3600 Genk 0499328281

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

BERGEN Valerie

Logopediepraktijk Bergen
Heihoevestraat 55
3630 Maasmechelen 0499328281

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

BEECKMAN Jorinde

Pienternel
Brandstraat 116
9255 Buggenhout 0471468111  

Opleidingen:

Beeckman Anne-Sophie

AZ Maria Middelares Gent
Buitenring Sint-Denijs 20
9000 Gent 09 246 99 94

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BEECKMANS Inge

AZ Sint Maria Halle
Ziekenhuislaan 100
1500 Halle  

Opleidingen:

BEECKMANS Inge

LOGOPLUS: logo- en stottertherapie
Opperstraat 143
1770 Liedekerke 0498/087030  

Opleidingen:

Beernaert Ilya

Logopedie Ilya Beernaert
Boomgaarden 39
8300 Knokke-Heist 0474202543  

Opleidingen:

BEECKMANS Inge

Logo- en stottertherapie
Bosstraat 150 A
1740 Ternat 0498/08 70 30  

Opleidingen:

Beeckman Anne-Sophie

Arteveldehogeschool Gent
Voetweg 66
9000 Gent

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BECUE Laurence

Logopedie Laurence Becue
Gordunakaai 14
9000 Gent 0478311591  

Opleidingen:

BAUWENS Sarah

Sarah Bauwens
Spillemansstraat 14
2140 Borgerhout 0486304436  

Opleidingen:

BAUWENS Lieselotte

Leieladder_logopedie met specialisatie leerstoornissen
Leihoekstraat 52 A
9870 Machelen-Zulte 09 380 10 86

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop Ouderbegeleiding in groep voor ouders van dyslectische kinderen (2018-12-10)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BECK Caroline

LogoLab-Beveren
Leurshoek 92
9120 Beveren 03/296 02 42

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop ouderbegeleiding taalstoornissen (2019-02-15)
  • Workshop Ouderbegeleiding in groep voor ouders van dyslectische kinderen (2018-12-10)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

BECKERS Rebecca

Rebecca Beckers
Lindenhof 2
3290 Diest 013/29.45.81  

Opleidingen:

BECUE Laurence

Logopedie Laurence Becue
Georges Martensstraat 9 3
9800 Deinze 0478311591  

Opleidingen:

BECUE Laurence

AZ Sint- Lucas Gent
Groenebriel 1
9000 Gent 092246582  

Opleidingen:

Beernaert Ilya

Logopedie Ilya Beernaert
Adrialaan 18 9990
9990 MALDEGEM 0474202543  

Opleidingen:

BEERTS Isabeau

Isabeau Beerts
Oude Bergstraat 21
2930 Brasschaat 32472868335  

Opleidingen:

BENOY Ayla

Voice Clinic - Praktijkhuis Perwijs
Emiel van Hammestraat 16
2570 Duffel +32 477 34 53 86  

Opleidingen:

BENIEST Vanessa

Beniest Vanessa
Achterhoefweg 29
2870 Ruisbroek 0476/49.81.21  

Opleidingen:

BENOY Ayla

Groepspraktijk Wollants
Lintsesteenweg 183
2540 Hove +32 477 34 53 86  

Opleidingen:

BENOY Ayla

Ayla Benoy
Bastijnstraat 71
2590 Berlaar +32 477/34 53 86  

Opleidingen:

BERGEN Valerie

Sint-Martinusschool Genk
Emiel Van Dorenlaan 145
3600 Genk 0499328281

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

BENOY Ayla

Stemtec
Bogaardestraat 19
2000 Antwerpen +32 477 34 53 86  

Opleidingen:

BELMANS Hanna

De taaltuin
Heidestraat 81
3080 Tervuren 0479/69.55.18  

Opleidingen:

BELLEMANS Sanne

Kinderpraktijk Hupsakee
Lange Nieuwstraat 33
2260 Westerlo 0475/316551  

Opleidingen:

BEHIELS Laura

Laura Behiels
Zandstraat 229
9170 Sint-Pauwels 0479832357  

Opleidingen:

BEERTS Isabeau

Avanti
Brugstraat 155
2960 Brecht  

Opleidingen:

BELAEN Nele

Logopediepraktijk Logoplus - Nele Belaen
Stationsstraat 77 2
8880 Ledegem 0499283420

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BELAEN Nele

Logopediepraktijk Logoplus - Nele Belaen
Kortrijksestraat 91
8890 Dadizele 0499283420

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BELLEMANS Sanne

Sanne Bellemans Logopedie
Sint Jozefstraat 24
2240 Zandhoven 0475/316551  

Opleidingen:

CARTON Elsje

Carton Elsje
Nieuwstraat 53
9800 Deinze 09/380 18 30

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

Caruso Gabriella

Praktijk Eva Herssens
Stationsstraat 10
9300 Aalst 0474 045 876  

Opleidingen:

DE BRUYNE Katie

De Bruyne Katie
Ter Varent 15
9850 Landegem 09/385 35 74

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE BRUYNE Cathérine

gcv Carla en partners
Zultseweg 19
8790 Waregem 056/61 02 32

Opleidingen:

  • Workshop Ouderbegeleiding in groep voor ouders van dyslectische kinderen (2018-12-10)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

DE CLERCQ Annick

Annick De Clercq
Deinzestraat 41c
9810 Nazareth 09/386 83 08  

Opleidingen:

DE CLERCQ Betty

Betty De Clercq
d'Heerselweg 16
9340 Lede (Overimpe) 0484/657834  

Opleidingen:

DE COCK Liesbeth

De Cock Liesbeth
zilverberkenlei 74
2930 brasschaat

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE CLERCQ Betty

Centrum voor Ambulante Revalidatie: De Springplank Lede
Kasteeldreef 16
9340 Lede  

Opleidingen:

De bruyn Katrien

De bruyn Katrien
waterjufferstraat 17
2880 bornem /  

Opleidingen:

De bruyn Katrien

Medisch centrum boom vzw
Grote Markt 7
2850 boom 03/888.40.60  

Opleidingen:

DE BRUIJN Marie

PraxisP
Leopold Vanderkelenstraat 32
3000 Leuven 0474651596

Opleidingen:

  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE BRUIJN Marie

Centrum voor Ontwikkelingsstoornissen
Kapucijnenvoer 33
3000 Leuven

Opleidingen:

  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE BRUYCKER Annemie

DE BRUYCKER ANNEMIE
Rubenslaan 15
8310 Assebroek 474698899  

Opleidingen:

De Bruycker Ine

Chiara Moens
Michel Theysstraat 51 A
3290 Diest 0472052768

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

De Bruycker Wendy

Zonnehoeve Living+
Zonnestraat 13
9810 Eke

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

De Bruycker Ine

De Groeipraktijk
Korbeek Losestraat 121
3001 Heverlee 0472052768

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE CONINCK Helene

Helene De Coninck
Windeweeg 10
2070 Zwijndrecht 0473/25.76.97

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

De Coninck Lieselot

Logolot
Florastraat 100
9050 Gentbrugge 0495894175  

Opleidingen:

DE CREMER Lotte

Logopediepraktijk Lotte De Cremer
Oostdorpstraat 169
9420 Erpe-Mere 0479/701411

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE CRAMER Ruth

TaLent
Langevelddreef 68
9840 De Pinte  

Opleidingen:

DE CREMER Lotte

Praktijkhuis Haaltert
Burchtweg 11 A
9450 Haaltert 0479701411

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

De Croock Cleo

CAR De Hert
Rozendreef 250
9300 Aalst  

Opleidingen:

DE DEYN Sofie

De Deyn
Parochiestraat 55 11
9470 denderleeuw (Iddergem) 0485/ 105 234  

Opleidingen:

De Croock Cleo

Logopedisch team Carol, Cleo en Marlies
Vereeckenstraat 26
9308 Gijzegem +32479627447  

Opleidingen:

DE CRAEMER Ilse

De Craemer Ilse
Leenstraat 55
8870 Izegem 051/32 20 24

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

De Craemer Celine

Meditas
Gentsesteenweg 1108
1082 Sint-Agatha-Berchem 0473345747  

Opleidingen:

DE CONINCK Nele

De Coninck Nele
Mispellaan 14
9120 Melsele 0473/84 84 79  

Opleidingen:

DE CONINCK Nele

Nele De Coninck
Hoogstraat 19A
8340 Lapscheure 0473/848479  

Opleidingen:

DE CONSETH Lynn

Arteveldehogeschool
Voetweg 66
9000 Gent  

Opleidingen:

DE CONSETH Lynn

Lynn De Conseth
Azalealaan 6
8800 Roeselare 0494894930  

Opleidingen:

DE COSTER Sandrine

Hogeschool Gent
Keramiekstraat 80
9000 Gent

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE COOMAN Ilse

CAR Sint - Lievenspoort
Sint - Lievenspoortstraat 129
9000 Gent  

Opleidingen:

DE BRUIJN Marie

Vliegeraar
Holsbeeksesteenweg 220 a
3010 Kessel-lo 0474651596

Opleidingen:

  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

De Brone Elien

Logopediepraktijk Dorien Vuegen
Schoterheide 83 A
3980 Tessenderlo 013 30 67 33

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE BELDER Inne

De Belder Inne
Nieuwstraat 42
2870 Ruisbroek (Puurs) 0472/230 437  

Opleidingen:

De Becker Eva

Logopedie Kesse-Lo
Borstelsstraat 151
3010 Kessel-Lo  

Opleidingen:

DE BELDER Inne

De Belder Inne
Nieuwstraat 42
2870 Ruisbroek (Puurs) 0472/230 437  

Opleidingen:

DE BELIE Nele

Nele De Belie
Rozenlaan 17 bus 1
9111 BELSELE 0486/30 92 12  

Opleidingen:

DE BEULE Elisabeth

De Beule Elisabeth
Veldeken 208
9240 Zele 052/45 30 79

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE BELIE Nele

Nele De Belie
Kloosterstraat 21
9240 Zele 0486/30 92 12  

Opleidingen:

DE BAL Chris

Thomas More Hogeschool Antwerpen
Molenstraat 8
2018 Antwerpen 03/241 08 29

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE BAETS Laura

LOGOmotief
Kleitstraat 19
9930 Zomergem 093724483  

Opleidingen:

DE BACKER Evi

babbelletter
Bulmolenweg 8
8720 Markegem

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DANAU Lise

Logopedische praktijk Tineke Quaghebeur
Godetialaan 11
1702 Groot-Bijgaarden 0474283639

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE BACKER Karolien

Prisiri
Noorstraat 30
9470 Denderleeuw

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE BACKERE Reinhilde

BABBEL LOGOPEDISTEN
Plakkersstraat 8
8400 Oostende 059/32 66 75  

Opleidingen:

DE BAERDEMAEKER Sieg

Sieg
Assesteenweg 47
1740 Ternat 0477751993

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE BAERDEMAEKER Sieg

AZ Jan Palfijn
Henri Dunantlaan 5
9000 Gent 09 224 86 88

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE BEULE Liesbeth

Logopediepraktijk Liesbeth De Beule
Nieuwstraat 2 A
9220 Hamme 052 37 68 18

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE BIE Eline

Dia-log
Nederrij 99
2200 Herentals 0472/38 56 03  

Opleidingen:

De Bondt Ilse

Medisch Centrum Seefhoek
Erwtenstraat 10
2060 Antwerpen

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE BONDT Annemie

Annemie De Bondt
bergekouter 18
9300 Aalst 053/70.13.71

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE BOOSER Joke

De Booser Joke - Logopedisch Atelier
Leopoldstraat 32
2800 Mechelen  

Opleidingen:

De Bosscher Dana

Logotierra
Melkouwen 16
2590 Berlaar 0496433381  

Opleidingen:

DE BRABANDERE Evelyn

De Brabandere Evelyn
Rekkemstraat 51
8930 Lauwe 056/42 06 51

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

De Bosscher Dana

RevArte
Drie Eikenstraat 659 2650
2650 Edegem  

Opleidingen:

DE BOECK Marijke

LOGOS
Prins Albertstraat 47
9100 Sint-Niklaas 0496/85.56.18  

Opleidingen:

DE BOECK Marijke

Logopedische praktijk
Bezelaerstrzat 124
2830 Willebroek 0496/85.56.18  

Opleidingen:

DE BLAUWE Anne

De Blauwe Anne
Paallandenstraat 23
8200 Brugge 050/38 91 42  

Opleidingen:

DE BIE Eline

Eline De Bie
Jodenstraat 64
2270 Herenthout 0472/38 56 03  

Opleidingen:

DE BLOCK Elies

Logopedische praktijk 'IUVARE'
Meerstraat 13
1840 Londerzeel  

Opleidingen:

DE BOCK Edith

Edith De Bock
Smisstraat 120
9100 Sint-Niklaas 037660348  

Opleidingen:

De Bodt Anse

Logopedie Anse De Bodt
Kouterstraat 7 9130
9130 Kieldrecht 0494271982  

Opleidingen:

DE DEYN Sofie

Annemie De Bolle
Reigersbaan 12
1760 Roosdaal  

Opleidingen:

DE DUYTSCHE Cara

Logopedie Tine Collaerts
Klein Overlaar 38 b
3320 Hoegaarden 0496/93 40 16  

Opleidingen:

De Meyere Kyara

Multidisciplinaire praktijk Vievig
Zwaantje 36
9940 Sleidinge 0491023236  

Opleidingen:

DE MEYER Nathalie

BO-school De Zon
Oostrozebekestraat 15
8770 Ingelmunster  

Opleidingen:

DE MUNSTER Virginie

Virginie De Munster
Larestraat 41
1980 Zemst 015612911  

Opleidingen:

De Muylder Anouk

Logopedisch Team
Hoogstraat 52 1
9308 Hofstade 0493/84 66 56  

Opleidingen:

DE MUYNCK Stefanie

Groepspraktijk Logopedie Stefanie De Muynck
Molenhoek 38
9968 Oosteeklo 0494.68.95.94  

Opleidingen:

DE MUYNCK Stefanie

Groepspraktijk Logopedie Stefanie De Muynck
Leopoldlaan 49
9900 Eeklo 0494.68.95.94  

Opleidingen:

DE MEYER Nathalie

De Meyer Nathalie
Wortegemsesteenweg 42 A
8570 Anzegem 056493845  

Opleidingen:

DE MEYER Hilde

de meyer hilde
lessensestraat 68
9500 geraardsbergen 054421367  

Opleidingen:

DE LOORE Annette

KMSL Dienst Logopedie
Achter de Hoven 4A
2230 Herselt 014/54 76 15

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

De Loecker Nele

Logopedie Nele De Loecker
Kroonstraat 24 A
1750 Lennik 0477 36 73 44  

Opleidingen:

De Maeseneer Florence

Logopediepraktijk Sprankel
Mandekensstraat 81 9255
9255 BUGGENHOUT 0470054327  

Opleidingen:

DE MAHIEU Hélène

Hélène de Mahieu
Veeweydestraat 14
1070 Brussel 0479/366.299  

Opleidingen:

DE MEYER Evelien

Evelien De Meyer
Dorpsstraat 13
9230 Westrem 0497/16.49.58

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE MEERSCHMAN Liesbeth

vts 3
Breedstraat 104
9100 Sint-Niklaas  

Opleidingen:

DE MUYNCK Stefanie

Groepspraktijk Logopedie Stefanie De Muynck
Molenstraat 101
9900 Eeklo 0494.68.95.94  

Opleidingen:

DE NIELS Tom

Centrum voor Ontwikkelingsstoornissen
De Pintelaan 185
9000 Gent 09/332.57.44  

Opleidingen:

DE RIDDER Katrien

Logopedie Katrien De Ridder
Vlamingdam 1
8000 Brugge 32476596508  

Opleidingen:

De Raeve Kim

Logopedie Maasmechelen
Joseph Smeetslaan 319
3630 MAASMECHELEN 0495611026  

Opleidingen:

DE RIDDER Katrien

Logopedie Katrien De Ridder
Groenestraat 35
8210 Zedelgem 32476596508  

Opleidingen:

DE RIDDER Katrien

De Ridder Katrien
Ter Platen 97
9000 Gent 0476/59.65.08  

Opleidingen:

DE ROO Isabel

De Roo Isabel
Dikkebusseweg 512
8900 Dikkebus 0497301319

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE ROECK Pascale

De Roeck pascale
Parelstraat 19 3
2500 Lier 034884512

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

De Queker Alyssa

De Taaltoren
Sporthalplein 227
2610 Wilrijk 03 297 57 37  

Opleidingen:

DE PAUW Natalie

Groepspraktijk De Pauw BVBA
Mechelsesteenweg 1042
3020 Herent 0497/68 06 04

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-01-26)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

DE PAPE Ruth

De Pape Ruth
Eikenlaan 17
9971 Lembeke 0486/411814  

Opleidingen:

DE PAERMENTIER Inke

Paramedisch Centrum Bree
Kerkstraat 60
3960 Bree 089/84 16 01  

Opleidingen:

DE PAPE Ruth

Logopedie-Praktijk: De Pape Ruth
Kerkstraat 90
9900 Eeklo 0486411814  

Opleidingen:

DE PAPE Ruth

De Pape Ruth
Heimeersstraat 9 B
9190 Stekene 0486/411814  

Opleidingen:

DE PAUW Natalie

Groepspraktijk De Pauw BVBA
Louis Mercierlaan 14
3630 Maasmechelen 0497680604

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-01-26)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

De Loecker Nele

AZ Sint-Maria Halle
Ziekenhuislaan 100
1500 Halle  

Opleidingen:

De Loecker Nele

LOGOPLUS
Opperstraat 143
1770 Liedekerke 04 77 36 73 44  

Opleidingen:

DE GRAEVE Kathleen

De Graeve Kathleen
Kortrijksestraat 91
8020 Oostkamp 0496/08 23 55  

Opleidingen:

DE GRAEVE Kathleen

De Graeve Kathleen
Prins Leopoldstraat 52
8310 Brugge ( Sint-Kruis ) 0496/08 23 55  

Opleidingen:

DE GRAVE Ingrid

De Grave Ingrid
Vijfhoekstraat 31
9470 Denderleeuw 053/66 75 60  

Opleidingen:

DE GRAVE Ingrid

De Grave Ingrid
Eedverbondkaai 125
9000 Gent 09/221 95 41  

Opleidingen:

DE GREVE Anneleen

Car Bolt
kloosterstraat 6a
9031 drongen

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE GRAVE Ingrid

AZ St-Lucas-Campus Volkskliniek
Tichelrei 1
9000 Gent 09/224 58 37  

Opleidingen:

DE GRAEVE Jolanke

De Graeve Jolanke
Spiltstraat 242
2811 Hombeek 015/34.60.08

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

DE GRAEVE Jolanke

De Graeve Jolanke
Spiltstraat 242
1980 Zemst (Zemst-Laar) 015/34.60.08

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

DE GEYNDT Ine

De groeipraktijk
Korbeek Losestraat 121
3001 Heverlee  

Opleidingen:

DE DUYTSCHE Cara

Logopedie Tine Collaerts
Rodestraat 63
3221 Nieuwrode 0496/93 40 16  

Opleidingen:

DE GEYNDT Ine

Babbel-ine
Tervuursesteenweg 155
3060 Bertem +32476334335  

Opleidingen:

DE GRAEF Caroline

Caroline De Graef
Melselestraat 44
9120 Haasdonk 0496/72.70.91

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE GRAEVE Charlène

Charlène De Graeve
Dudzeelse Steenweg 195
8000 Brugge 0476/89 34 01

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE GRAEVE Charlène

Logopediepraktijk De Voor(r)uit
Handzamestraat 29
8610 Kortemark 0476/89 34 01

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

De Groof Liesbeth

De logopedie
Bredabaan 769
2170 Merksem 0498725515  

Opleidingen:

De heyder Ellen

Logopedie Ganshoren (LoGa)
Negen Provincieslaan 41
1083 Ganshoren 0478648846

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE LAET Sarah

Zelfstandige praktijk
OUD DORP 70
9260 WICHELEN 0474/36.18.85  

Opleidingen:

DE LAET Sarah

BuLO Sint Jozef
Stropkaai / E.De Deynestraat 38 / 1
9000 Gent 0474/36.18.85  

Opleidingen:

DE LANGE Severine

TaLent
Langevelddreef 68
9840 De Pinte  

Opleidingen:

DE LENDTDECKER Britt

Britt De Lendtdecker
De Tomermaat 77
2930 Brasschaat 0474396337  

Opleidingen:

DE LILLE Lisa

Logopedie Lisa De Lille
Nederenamestraat 149
9700 Oudenaarde 0474898834  

Opleidingen:

DE LETTER Miet

Universiteit Gent
Corneel Heymanslaan 10
9000 Gent 09/3324449

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE KEYSER Wouter

WOW! Logopedie
M.-T. De Courtebournelaan 12
9041 Oostakker 09/377 66 06

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE KEYSER Jolien

Logopool
Hendrik I lei 68 2
1800 Vilvoorde 0472/42.91.53  

Opleidingen:

DE JAEGER Tessa

LOGOPEDIE TESSA DE JAEGER
Deken Darraslaan 104 302
8700 Tielt 0472 67 82 69

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE JAEGER Tessa

Het Spreekhuys
Ruiseledesteenweg 35
8750 Wingene 051 65 59 49

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE JONGE Sofie

Bubao Levenslust
Scheestraat 74
1750 Lennik 025681109

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE JONGE Sofie

Geniaal Paramedisch Atelier
Meileveld 2A
9620 Zottegem 0497435279

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE KEERSMAECKER Sofie

Logopedie SDK
Veldstraat 60
1880 Kapelle-op-den-Bos 0472/54.75.81

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

DAMS Gitte

Kinderpraktijk
Nieuwstraat 11
2400 Mol 0479/78 78 23

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

DAMS Gitte

Ondersteuningsnetwerk Kempen
Oud-Arendonksebaan 36
2360 Oud-Turnhout

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

CLEEREN Greet

Cleeren Greet
Kamthoutsesteenweg 94
2910 Essen 0476 26 46 83  

Opleidingen:

CLAEYS Randi

Prategaai
Heidestraat 71
2070 ZWIJNDRECHT 03/254.16.95

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop ouderbegeleiding taalstoornissen (2019-02-15)
  • Workshop Ouderbegeleiding in groep voor ouders van dyslectische kinderen (2018-12-10)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CLEYMANS Elien

DIA-LOGO
Puursesteenweg 390 3AB
2880 Bornem +32471884398  

Opleidingen:

CLIMAN Daniël

Climan Daniel
Boerenkrijglaan 6
2250 Olen 0477 479 118  

Opleidingen:

CLOETENS Leen

LOGON
Venneborglaan 143
2100 Antwerpen 032838090  

Opleidingen:

CLOETENS Esther

VIVES
Xaverianenstraat 10
8200 Brugge

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

CLAEYS Claudine

claeys claudine
fatimastraat 7 A
9880 aalter 09/3740487

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop ouderbegeleiding taalstoornissen (2019-02-15)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CLAEYS Charlotte

Claeys Charlotte
Herdersstraat 65
8800 Roeselare 051/20.26.04  

Opleidingen:

CLAESSENS Cathy

AZ Nikolaas
Lodewijk De Meesterstraat 5
9100 Sint-Niklaas 0497/ 43 74 61  

Opleidingen:

CLAESSENS Cathy

Cathy Claessens
Zwaarveld 1
9220 Hamme 052/ 52 37 85  

Opleidingen:

CLAESSENS Jos

Cognitio
Hofstraat 38
2910 Essen 03 667 60 50

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

CLAESSENS Laura

Groepspraktijk logopedie Mechelen
Populierendreef 93
2800 Mechelen 0472935902  

Opleidingen:

CLAESSENS Tinneke

Groepspraktijk Ann-Caroline Roymans
St. Cordulastraat 1
2900 Schoten  

Opleidingen:

CLAESSENS Tinneke

logo4kids
Schranslaan 31
1980 Eppegem 0494695276  

Opleidingen:

COCQUYT Mie

Hogeschool Gent Dep Gezondheidszorg
Keramiekstraat 80
9000 Gent 09/221 77 51

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

CODDENS Saskia

Coddens Saskia
Zavelstraat 28 A
9230 Wetteren 0474 49 44 77

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

COLPAERT Rosita

Colpaert R
Leegstraat 180
9060 Zelzate 09 345 61 07  

Opleidingen:

COLPAERT Rosita

Colpaert R.
Leegstraat 180
9060 Zelzate  

Opleidingen:

Convents Linsy

logopedische praktijk molenstede
Diesterestraat 89
3294 Molenstede  

Opleidingen:

Convents Linsy

Linsy Convents Logopedie
Koerselsesteenweg 264
3582 Koersel - Beringen  

Opleidingen:

COOLS Lieselotte

COOLS Lieselotte
Brieversweg 175
8310 Sint-Kruis 050361247

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

COOLS Caroline

Privé-Praktijk
Moorsemsestraat 332
3130 Betekom 0495/77 88 00  

Opleidingen:

COLMAN Mark

Privé-Praktijk
Jasmijnstraat 4
9620 Zottegem 09/360 63 76  

Opleidingen:

COLLIER Han

Han Collier
Hooimanstraat 112
9112 Sinaai 0486502459  

Opleidingen:

COENEGRACHTS Elisabeth

Ellen Coenegrachts
Heidriesstraat 92
3600 Genk 0475211466  

Opleidingen:

COEKAERTS Rachel

Het Taterbos: praktijk voor logopedie en stottertherapie
Lange dijkstraat 40 9200
9200 Sint-Gillis-bij-Dendermonde 0494/06 65 55

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

COENEGRACHTS Elisabeth

Ellen Coenegrachts
Ilgatlaan 11
3500 Hasselt 011286850  

Opleidingen:

COETSIER Eline

Coetsier Eline
Berchemstraat 185
9690 Kluisbergen 0472 94 63 25

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

COLLAERTS Tine

Logopedie Tine Collaerts
Rodestraat 63
3221 Nieuwrode 016414558  

Opleidingen:

COLLAERTS Tine

Tine Collaerts
Klein Overlaar 38 b
3320 Hoegaarden 016414558  

Opleidingen:

Claesen Sofie

Logopediepraktijk Jolien Vandebroeck
Spalbeekstraat 31
3510 Spalbeek 011 76 28 77  

Opleidingen:

Claesen Sofie

Logopediepraktijk Katrien Van Doninck
Langerloweg 85
3600 Genk 0473 76 99 35  

Opleidingen:

Charles Marie

Logopedie Marie KLUISBERGEN
Neerstad 5
9690 KLUISBERGEN 0488385110  

Opleidingen:

CEUSTERMANS Floor

Facette
Wanmolenstraat 119
2400 Mol (Ezaart) 0498/533665  

Opleidingen:

CHIERS Carole

Chiers Carole
Slagling 9
8501 Heule 056/42.89.46  

Opleidingen:

CHIERS Carole

Arteveldehogeschool Gent
Voetweg 66
9000 Gent  

Opleidingen:

CHRISTIS Nele

Nele Christis
Weertersteenweg 235 A
3680 Maaseik 32496273579  

Opleidingen:

CHRISPEELS Katrien

Chrispeels Katrien
Frans Van Der Steenstraat 78
1750 Lennik 0472/69.48.65  

Opleidingen:

CEUPPENS Sofie

de leerbij
SInt-Clemensstraat 6
1980 Eppegem 0479/53.37.25  

Opleidingen:

CEUPPENS Piet

Thomas More Hogeschool
Jozef De Bomstraat 11
2018 Antwerpen 03/241 08 29

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CEENAEME Griet

Klim Op
Melkerij 25
9900 Eeklo  

Opleidingen:

CEENAEME Griet

Pluspunt - Griet Ceenaeme
Marcus Laurinstraat 14
8310 Brugge Sint-Kruis 050 37 00 14  

Opleidingen:

CELIK Ayse Nur

Logoaysenur
Tolhuislaan 186
9000 Gent 0487112162  

Opleidingen:

CELIK Ayse Nur

Groespraktijk Heusden
Magerstraat 49
9070 Destelbergen 0487112162  

Opleidingen:

CEUPPENS Piet

Piet Ceuppens
Pompstraat 7
2000 Antwerpen 03/830 02 85

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CELIS Jennifer

De letterdroom
Oudestraat 37 B012
2860 SINT KATELIJNE WAVER 0479/95 69 50

Opleidingen:

  • Workshop Ouderbegeleiding in groep voor ouders van dyslectische kinderen (2018-12-10)

Cielen Nele

Nele Cielen
Kleistraat 32
3740 Beverst +32479707517

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

CLAASSEN Lien

Claassen Lien
Walleweg 1
8510 Bellegem 056/21 49 97  

Opleidingen:

CLAES Miek

COS Antwerpen
Doornstraat 331
2610 Wilrijk 03/830 73 10  

Opleidingen:

CLAES Miek

UZA Kinderneurologie CEPRA
Wilrijkstraat 10
2650 Edegem  

Opleidingen:

CLAES Sandra

Heideland
Westlaan 191
3530 Heusden-Zolder (Viversel) 011/426664  

Opleidingen:

CLAES Sandra

Sandra Claes
Molemstraat 64
3560 Lummen 013/555410  

Opleidingen:

CLAESEN Hanne

CLAESEN Hanne
Kleistraat 32
3740 Beverst - Bilzen 0486/933777

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

CLAESEN Hanne

CLAESEN Hanne
Sint Catharinastraat 4
3740 Mopertingen

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

CLAES Bieke

Logopedieladder, Bieke Claes
Stationsstraat 92 B1
9990 Maldegem 0472/71.37.34  

Opleidingen:

CLAES Bieke

Logopedieladder, Bieke Claes
Middelburgsesteenweg 3
8340 Moerkerke 0472/71.37.34  

Opleidingen:

CLAERHOUT Leen

Leen Claerhout
Oostrozebeeksestraat 116 b
8710 Ooigem 0476426973  

Opleidingen:

CLAERBOUT Louise

Logopedie Gelukstraat
Gelukstraat 45
9000 Gent 0472/26.62.57  

Opleidingen:

CLAERHOUT Leen

Logopedieteam Gent
Sint-Denijslaan 188
9000 Gent 0476426973  

Opleidingen:

CLAERHOUT Leen

az groeninge
Reepkaai 4
8500 Kortrijk  

Opleidingen:

CLAES Agna

Claes Agna
Sint Antoniuslei 80
2930 Brasschaat 03/283.43.62  

Opleidingen:

Cools Lisa

Centrum Vector
Gompelbaan 99
2400 Mol 0471073700  

Opleidingen:

COOLS Myriam

Cools Myriam
Driestenbroekestraat 75
9660 Brakel 055/42.32.12

Opleidingen:

  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-19)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

D'HEU Veerle

D'Heu Veerle
Manchesterstraat 9
9000 Gent 09/329 54 42

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

D'HAESELEER Evelien

Universiteit Gent, dienst N.K.O., logopedie
De Pintelaan 185 2P1
9000 Gent 09/332 24 67

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

D'hondt Gitte

De Kleine Hendrik
Hendrik-I lei 7
1800 Vilvoorde  

Opleidingen:

D'HONDT Marleen

Arteveldehogeschool, campus Kantienberg
Voetweg 6
9000 Gent 09/234 70 00

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

D'HONDT Petra

Centrum voor logopedie en psychologie
Margote 67
9260 Wichelen 0476601286

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

D'HONDT Petra

Centrum voor logopedie en psychologie
Kalkensteenweg 4
9230 Wetteren 0476601286

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

D'HAESELEER Anneleen

Anneleen D'haeseleer
Kapellestraat 144
9473 Welle 0472923587  

Opleidingen:

D'EER Silke

Sjerpa BVBA
Hof Van Riethlaan 44
2640 Mortsel

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

CUYPERS Emilie

Logopediepraktijk STATERA
Peeërweg 34
3700 Tongeren 0497 80 11 58  

Opleidingen:

CUMS Kaatje

Privé-Praktijk
Gergelstraat 46
1970 Wezembeek-Oppem 0476/83 06 13  

Opleidingen:

CUYPERS Livia

De Groeipraktijk
Korbeek-Losestraat 121
3001 Heverlee 0474/45 94 17  

Opleidingen:

CUYVERS Liesbeth

Centrum voor Leerstoornissen
Sooi Willemsplein 1 3
3910 Neerpelt 011 66 38 07  

Opleidingen:

CUYVERS Tessa

Cuyvers Tessa
Graspiepershof 15
9080 Lochristi 0478/75 54 71  

Opleidingen:

CUYVERS Ludo

Centrum voor Leerstoornissen
Sooi Willemsplein 1 3
3910 Neerpelt 011663807  

Opleidingen:

D'HONT Sofie

Sofie D'hont
Moerestraat 94
8470 Gistel +31478426213

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

D'HULSTER Tamara

Logopedie Tamara D'hulster
Vrijstraat 7
8560 Moorsele 0486/86 89 60  

Opleidingen:

DAEMS Liesbeth

Liesbeth Daems
Grootveldstraat 60 60
3400 Landen 0460951911  

Opleidingen:

DAEMS Lien

Lien Daems
Stationsplein 2
2440 Geel 0497/19.38.52  

Opleidingen:

DAENEN Lisa

Logopedie Lisa Daenen Londerzeel
Meerstraat 122
1840 Londerzeel 0494214030  

Opleidingen:

DAENEN Lisa

Logopedie Lisa Daenen
Kartuizerslaan 28 1
1860 Meise 0494214030  

Opleidingen:

Daerden Kim

Logopedie Kim Daerden
Benaetsstraat 2a
3840 Borgloon

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

Daerden Kim

KIDS Hasselt
Borggravevijversstraat 9
3500 Hasselt

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

DAEMS Lien

Vibo de Brem BKLO
Oude Arendonksebaan 36
2360 Oud-Turnhout  

Opleidingen:

DAEMS Laura

Laura Daems Logopediste GCV
Blaubergsesteenweg 165
2230 Herselt 0477/82 05 51

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

D'OLISLAGER Marlies

Marlies D'Olislager
IJzerstraat 26
9120 Melsele 0499430854  

Opleidingen:

D'OLISLAGER Marlies

Mind The Voice
Lippeloseweg 44
2890 Sint-Amands 0499430854  

Opleidingen:

DAELEMANS Silvia

Logopedisch team
Burgemeester Potiaulaan 62 2
9200 Dendermonde +32497815174

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DAELEMANS Silvia

Silvia Daelemans
Wielstraat 45
9220 Hamme 0497/ 81 51 74

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DAEMS Laura

Laura Daems Logopediste GCV
Mannenberg 205
3270 Scherpenheuvel 0477/82 05 51

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

CROMBEZ Sofie

Privé-Praktijk
Veldegemsestraat 139 B
8210 Zedegem 050/24 05 64

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CRIEL Delphine

Delphine Criel
Veldeken 25
9950 Waarschoot 0498/28.20.59  

Opleidingen:

Coppens Silke

Logopediepraktijk Silke Coppens
Groenlaan 54
9550 Herzele 0496028928  

Opleidingen:

Coppens Silke

Logopediepraktijk Silke Coppens
Brielstraat 4
9550 Hillegem 0496028928  

Opleidingen:

COPPENS Stephanie

Stephanie Coppens
Wittewalle 100
9041 Oostakker

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

COPPENS Victoria

Dental Clinic Micholt
Ring-Oost 14
9400 Ninove 054 33 34 19  

Opleidingen:

Coppieters Charlotte

UZ Gent
Corneel Heymanslaan 10
9000 Gent  

Opleidingen:

Coppieters Charlotte

Neurologopedie Charlotte Coppieters
A. Van der Moerenstraat 103
9240 Zele 0472430803  

Opleidingen:

COPPENS Jana

Inner-G
Kam 53
1780 Wemmel 0495/ 41 31 50  

Opleidingen:

COPPENS Jana

MPI Evergem
Vurstjen 25
9940 Evergem  

Opleidingen:

COOMAN Sara

Cooman Sara
Molenkouter 35
9620 Zottegem 0472/26.00.06  

Opleidingen:

COOLS Myriam

CAR Horizon
Oudenaardsestraat 215
9500 Geraardsbergen 054/41 54 54

Opleidingen:

  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-19)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

COOPMAN Annick

COOPMAN Annick
Warande 7
9982 Sint-Jan-in-Eremo 09/379 96 59

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

Cooreman Inge

Inge Cooreman
Droeshoutstraat 12
1745 Opwijk 0478243320  

Opleidingen:

COPPENS Jana

Jana Coppens
Clerenblock 11
1785 Merchtem 0495/41 31 50  

Opleidingen:

COPEJANS Isabelle

Isabelle Copejans
Anjelierenstraat 27
9120 Beveren-Waas 03/755.51.72

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

COREYNEN Lotte

Coreynen Lotte
Groenendaallaan 107
2170 Merksem +32486225145

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

CORNELIS Celine

Celine Cornelis - Paramedisch centrum BeLieve
Doornstraat 16
9940 Belzele - Evergem 0474 55 39 94  

Opleidingen:

CRETEN Annemie

DE BLOKLETTER
Begijnenblokstraat 4A
3320 Meldert 016/894783  

Opleidingen:

CRAEYNEST Evelien

Evelien Craeynest
Bollestraat 24
8810 Lichtervelde 0472/52.32.52  

Opleidingen:

CREYTENS Caroline/ LOGOkids

LOGOkids
Ringlaan 33
2170 Merksem 03/645 15 85

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CRIEGERS Sofie

Triangel
Rosekapellestraat 19
2150 Borsbeek 0497263363  

Opleidingen:

CRIEL Delphine

Delphine Criel
Eikenlaan 71
8480 Eernegem 0498/28.20.59  

Opleidingen:

CRIEGERS Sofie

De Sterrenkijker
Molenstraat 24
2018 Antwerpen 0497263363  

Opleidingen:

Craenen Iris

Logo+
Grotesteenweg 47
2600 Berchem 03/344 69 91  

Opleidingen:

Coussement Lisa

Lisa Coussement
Provinciebaan 170 F
8880 Ledegem  

Opleidingen:

CORNELIS Liesbeth

Liesbeth Cornelis
Wellingstraat 132 /
8730 Beernem 050/792404  

Opleidingen:

CORNELIS Celine

Cornelis Celine
Hoogstraat 14
9960 Assenede 0474/55 39 94  

Opleidingen:

Corstiaans Laura

De Letter
Kongostraat 8
2300 Turnhout 0494859091  

Opleidingen:

CORTEVILLE Joke

Joke Corteville
Jef Vandermeulenstraat 18
9050 Gentbrugge 0474/53.61.90  

Opleidingen:

COUPE Els

Privé-Praktijk
Kon. Elisabethlaan 110
9820 Merelbeke 09/252 56 80  

Opleidingen:

AARTS Joanna

De Kinderplaneet
Leugstraat 47
2630 Aartselaar 03/877 48 01

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

DEBIE Debora

Vlissingestraat 5
8780 OOSTROZEBEKE 0479/82 33 30

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BROECKAERT Liselotte

Dendermondsesteenweg 11 c
9260 Schellebelle 0485/11 58 09

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

Britt Meskens

Gasthuisstraat 40 9200
9200 Dendermonde 0472955168  

Opleidingen:

BROEKAERT Els

Rue des Courbes 60
7750 MONT DE L'ENCLUS 069/54 53 67  

Opleidingen:

BRONSELAER Lieselot

Peehoopstraat 19 a
1770 LIEDEKERKE 0485/08 53 26  

Opleidingen:

BRUGGEMAN Heleen

Kerkstraat 23 201
8580 AVELGEM 056/64 94 04

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

Bruckers Ine

Grotestraat 34 31
3600 Genk +32471379947  

Opleidingen:

BRICHAU Hilde

Populierenstraat 12
1502 LEMBEEK 0477/41 38 99

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BREYNE Griet

Wervikstraat 134
8902 ZILLEBEKE 0473/23 00 31  

Opleidingen:

BRANS Nicole

Eggetingenstraat 12
3724 KORTESSEM 012/21 05 67  

Opleidingen:

BRAMS Wendy

Oudebaan 129 2
2640 MORTSEL 0495/87 48 14

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

BREDA Lieve

Hoogstraat 40
8540 DEERLIJK 056/72 01 20  

Opleidingen:

Brenne Lucas

Schootstraat 2
3930 HAMONT-ACHEL 0498802717  

Opleidingen:

Breugelmans Stéphanie

Honzebroekstraat 21 A
8800 Roeselare 0473973229  

Opleidingen:

BREUGELMANS Elke

Ter Heide 19 A
2270 HERENTHOUT 014/51 90 29  

Opleidingen:

BRUYNEEL Mieke

Waregemstraat 94
9870 ZULTE 0497/40 05 35

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BRUYNEEL Myriam

Beverhoekstraat 17
9770 KRUISHOUTEM 09/222 12 39

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BUYS Julie

Kruisstraat 21
1851 Humbeek 0495/76 61 56

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BUYS Annelies

Beekboshoek 112
2550 Waarloos 03/888 96 42

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

BUYS Martine

Dalialaan 10 A
2960 BRECHT 03/685 12 55  

Opleidingen:

BUYS Stefanie

Loveldstraat 14 0101
9070 HEUSDEN 0472/41 00 49  

Opleidingen:

BUYST Linsy

Damvalleistraat 26
9070 Destelbergen 09/210 82 60

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BUYSSE Marie

De Kiekeboeslaan 21
9140 Temse 0494/73 24 24  

Opleidingen:

BUTAYE Josephine

Dreef Ter Walle 18
8560 Gullegem 0495371891  

Opleidingen:

Busschots Evelyn

Thierry de Renesselaan 21
2390 Oostmalle  

Opleidingen:

BRUYNINCKX Marleen

Maurits Sacréstraat 42A
1785 MERCHTEM 0477/94 71 90  

Opleidingen:

BRUYNINCKX Karlien

Veldstraat 46
3583 Paal 0478/26 60 36

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BRUYNOOGHE Ilse

Burg. Jos. Lievensstraat 20
8210 ZEDELGEM 0474/92 96 31  

Opleidingen:

BRYS Eline

Houtbriel 78
9140 TEMSE 0472/57 63 08

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BURGGRAEVE Kathleen

Onkerzelestraat 303 B 1
9500 GERAARDSBERGEN 054/ 43 89 63  

Opleidingen:

BUELENS Joke

Lindenlaan 3
3191 HEVER 0472/31 22 44  

Opleidingen:

BRAMS Evy

Speelhofstraat 48 B
3290 DIEST 013/32 83 32

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding (2019-12-13)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

Braet Françoise

Knotwilgenlaan 84
8200 St-Andries 050 31 17 22  

Opleidingen:

BOSTYN Astrid

Westbroekstraat 20
8650 MERKEM 0496/30 70 28  

Opleidingen:

BOSSUYT Neeltje

Landergemstraat 19
8570 ANZEGEM 056/68 70 22

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOTTE Lynn

Frans Kusterslaan 45
2650 edegem 0498421407

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

Bouchier Annabel

Kuitenbergstraat 112
9940 Belzele +32477828814

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding (2019-12-13)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

Boudeweel Louise

Schoolstraat 130
8800 Roeselare

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BOUCKAERT Jolien

Kleidaallaan 62
2620 Hemiksem 034304542  

Opleidingen:

Bosmans Benthe

Steenselbergweg 52
3620 Lanaken 0493714598  

Opleidingen:

Bosman Marlies

Hoogstraat 49
9290 Berlare 0476/20 94 87  

Opleidingen:

Boonen Lien

Pellemanstraat 74
2460 Kasterlee 0494404847

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

BOON Eva-Rita

Sint Laureisstraat 61
2018 ANTWERPEN 0473/71 30 91

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

Borghijs Jolien

Oude Molenstraat 83
9170 De Klinge  

Opleidingen:

Bormans Liesbet

Langvoor 7
3530 Houthalen-Helchteren 0498410423  

Opleidingen:

BORREMANS Katja

Dorpsstraat 8
3550 HEUSDEN-ZOLDER 011/53 66 78  

Opleidingen:

BORREMAN Fleur

Miksebaan 189
2930 BRASSCHAAT 0474/27 81 85  

Opleidingen:

BOULEZ Ann Sophie

Schoolstraat 2
9950 WAARSCHOOT 0495/22 48 29

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BOURGONJON Saskia

Veldekens 6 A
9991 ADEGEM 09/378 16 30

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BRAECKMAN Hanne

Kanunnik Andriesstraat 22
8020 Ruddervoorde 0472/84 36 94  

Opleidingen:

BRACKENIER Griet

Kernemelkstraat 28 A
9620 VELZEKE 0472/90 89 08  

Opleidingen:

BRAEKEN Immig

Larkenstraat 28
3670 MEEUWEN-GRUITORDE 0474/29 86 39  

Opleidingen:

BRAEKEN Kathleen

Soetebeek 37
3670 OUDSBERGEN 0494/60 93 99  

Opleidingen:

BRAET Caroline

Oude Pittemstraat 98
8700 TIELT 051/40 67 13

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

Braem Lieselot

Ketelaarsgras 37 /
9190 Stekene +32474066397  

Opleidingen:

Bracke Evy

Joanna Van de Cauterlaan 6
9820 Merelbeke +32474430795  

Opleidingen:

Bracke Celien

Hoenderstraat 25
9230 Wetteren 0498726432  

Opleidingen:

BOUSSAUW Nimphe

Blindestraat 2 A
8750 ZWEVEZELE 0476/35 48 41

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BOURY Nele

Maarschalk Haiglaan 38
8900 IEPER 057/36 07 13  

Opleidingen:

BOUSSEMAERE An

Jagerstraat 5
8480 ICHTEGEM 0474/79 96 48  

Opleidingen:

BOUVRY Sofie

Oostmolenstraat 18
9880 AALTER 09/375 12 99

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BRABANT Eveline

Jan Van Halewynstraat 2
8830 GITS 051/24 56 91

Opleidingen:

  • Workshop ouderbegeleiding taalstoornissen (2019-02-15)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BYTTEBIER Anneleen

Hubert Frere-Orbanlaan 10
9000 Gent 0485719908  

Opleidingen:

Cael Leen

Stationsstraat 93
8930 Menen 0472 47 29 35  

Opleidingen:

CHRISPEELS Katrien

Frans Van Der Steenstraat 78
1750 LENNIK 0472/69 48 65  

Opleidingen:

CHIERS Carole

Slagling 9
8500 Kortrijk (Heule) 0498/83.49.28  

Opleidingen:

Christiaen Klara

Nachtegaalstraat 21
8020 Oostkamp 0472511125  

Opleidingen:

CHRISTIS Nele

Weertersteenweg 235 A
3680 MAASEIK 0496/27 35 79  

Opleidingen:

CIERS Emilie

Brugsesteenweg 49
8531 HULSTE 0473/63 74 76  

Opleidingen:

Cielen Nele

Maastrichtersteenweg, 432 432
3700 Tongeren 0479707517

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

Charles Marie

Neerstad 5
9690 KLUISBERGEN  

Opleidingen:

CEUSTERMANS Krista

Kraaienhof 58
8200 SINT-MICHIELS 050/38 27 97

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

Celis Liesbeth

Beukenstraat 2 1
3500 Hasselt  

Opleidingen:

CELIS Jennifer

Oudestraat 37 B012
2860 SINT KATELIJNE WAVER 0479/95 69 50

Opleidingen:

  • Workshop Ouderbegeleiding in groep voor ouders van dyslectische kinderen (2018-12-10)

Ceulemans Barbara

Ganzenweg 28
2110 Wijnegem 0494 72 31 84

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding (2019-12-13)

CEUPPENS Piet

Pompstraat 7
2000 Antwerpen 03/830 02 85

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CEUSTERMANS Floor

Nieuwstraat 19 201
2400 Mol 0498/53 36 65  

Opleidingen:

CEUPPENS Sofie

Sint-Clemensstraat 6
1980 EPPEGEM 0479/53 37 25  

Opleidingen:

CLAASSEN Lien

Walleweg 1
8510 BELLEGEM 056/21 49 97  

Opleidingen:

CLAERHOUT Leen

Sint-Annaplein 12
9000 Gent  

Opleidingen:

Claessens Nele

Kruisstraat 9
2570 Duffel  

Opleidingen:

CLAESSENS Jos

Hofstraat 38
2910 ESSEN 03/667 60 50

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

CLAESSENS Tinneke

Schranslaan 31
1980 Eppegem 0494/69 52 76  

Opleidingen:

CLAEYS Charlotte

Herdersstraat 65
8800 ROESELARE 051/20 26 04  

Opleidingen:

CLAEYS Randi

Heidestraat 71
2070 ZWIJNDRECHT 03/254 16 95

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop ouderbegeleiding taalstoornissen (2019-02-15)
  • Workshop Ouderbegeleiding in groep voor ouders van dyslectische kinderen (2018-12-10)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CLAEYS Claudine

Fatimastraat 7 A
9880 AALTER 09/374 04 87

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop ouderbegeleiding taalstoornissen (2019-02-15)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CLAESSENS Cathy

Zwaarveld 1
9220 HAMME 0497/43 74 61  

Opleidingen:

Claesen Sofie

Peerdsdiefweier 15 A
3600 Genk 0471358250  

Opleidingen:

Claes Kristien

Hofstraat 102
3070 Kortenberg 0486261169  

Opleidingen:

CLAES Agna

Sint Antoniuslei 80
2930 BRASSCHAAT 03/283 43 62  

Opleidingen:

CLAES Miek

Molenstraat 12
2845 Niel 03/237 06 98  

Opleidingen:

CLAES Sandra

Molemstraat 64
3560 LUMMEN 013/55 54 10  

Opleidingen:

CLAESEN Hanne

Kleistraat 32
3740 BEVERST - BILZEN 089/240851

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

CELIK Ayse Nur

Dorp-Oost 109 201
9080 Lochristi 0487/11 21 62  

Opleidingen:

CEENAEME Griet

Marcus Laurinstraat 14
8310 SINT-KRUIS 050/37 00 14  

Opleidingen:

CAMPS Miet

Corspelsestraat 21
3970 LEOPOLDSBURG 011/74 54 17  

Opleidingen:

Camps Jolien

halveld 52
3550 Heusden-Zolder 0479332955

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

CANOOT Sabine

Scheppershofstraat 6
2800 MECHELEN 015/29 08 53  

Opleidingen:

Caponi Romina

Plaggenstraat 53
3600 GENK  

Opleidingen:

CARDEYNAELS Caroline

Moorsbergstraat 15
3668 NIEL-BIJ-AS 0473846876

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CAPPELLE Petrouschka

Kleine Stadenstraat 97g
8830 HOOGLEDE 0476/29 00 47

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CAMI Greet

Geraardsbergsesteenweg 101
9320 Erembodegem 0485/28.35.27  

Opleidingen:

CALUWAERTS Bente

Molenveld 27
1840 LONDERZEEL 0476 79 99 50  

Opleidingen:

Caers Katrien

Weeën 9
2250 Olen 0478/40 06 72  

Opleidingen:

CAELENBERGHE Els

Leon Gilliotlaan 78
2630 AARTSELAAR 0494/79 25 89  

Opleidingen:

CALLANT Louisa

Houtstraat 9
8340 Damme  

Opleidingen:

CALLEBAUT Claire

Eeckhoutstraat 49
9310 MELDERT-AALST 053/75 01 48

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CALLIAUW Inès

Moeistraat 18
9830 SINT-MARTENS-LATEM 0476/82 75 25  

Opleidingen:

CALLEWAERT Sofie

Ieperstraat 92
8830 HOOGLEDE 051/69 08 69

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CARDINAEL An

ganzendries 32
9000 GENT 0479/023228

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

Caris Annick

Breeveld 11
2970 Schilde  

Opleidingen:

CARTEUS Katrien

J.B. Mouroitplein 3
9600 RONSE 055/38 51 22  

Opleidingen:

Carron Laurence

Diksmuidse Heerweg 91
8200 Brugge +32475532841  

Opleidingen:

CARTON Elsje

Breeschoot 14
9800 DEINZE 09/380 18 30

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

Casaert Delphine

Antwerpsesteenweg 882
9041 Oostakker 0498775653  

Opleidingen:

CAUWENBERGHS Katrien

Heibosstraat 11
3390 Tielt-Winge 0474/23 24 54  

Opleidingen:

CAUWENBERGH Julie

Oscar De Gruyterstraat 4
9050 GENTBRUGGE 0477/57 13 79  

Opleidingen:

CARPENTIER Ann

WOLFABRIEKPLEIN 1 301
1651 LOT  

Opleidingen:

CARNEWAL Sofie

Brugsesteenweg 8
9900 EEKLO 0485/61 90 65

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CARLIER Elien

Vondelstraat 19
8531 BAVIKHOVE 056/71 08 39  

Opleidingen:

CARLE Silke

Hof ten Bergestraat 201
9300 AALST 0498742202  

Opleidingen:

CARLIER Kathleen

Hoevestraat 63
3040 Ottenburg 016/90.15.37

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

Carlu Charlotte

Maaltebruggestraat 83 9000
9000 Gent 0475/33 23 50  

Opleidingen:

CARMANS Febe

Hoogstraat 48
8800 Rumbeke +32473423450

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

Boogaerts Sofie

Markt 9
2180 Antwerpen (Ekeren) 0479694037  

Opleidingen:

BOOGAERTS Karen

Karperstraat 93
9000 GENT 0472/51 25 92  

Opleidingen:

BALLY Sylvie

Frans Verbeekstraat 170
3090 Overijse 0485/72 98 06

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BALLEGEER Annemie

Brusselsesteenweg 379
9090 MELLE 0473/230.990  

Opleidingen:

BAMPS Eline

Romershovenstraat 117a
3730 HOESELT 0494/35 28 87  

Opleidingen:

BARTHELS Isabelle

Tulpinstraat 41
3500 HASSELT 0477 45 56 18  

Opleidingen:

BASTIAANSEN Karen

Gijzenzelestraat 10
9860 GIJZENZELE 0472/59 69 80

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BASELET Noortje

Tulpenstraat 6
3940 Hechtel 0472413370  

Opleidingen:

BALDUCK Eveline

Kindekensstraat 5 B
1755 GOOIK 0472/40 97 66  

Opleidingen:

Balcaen Maaike

Rue Saint-Pierre 16
7750 Amougies 0478 60 13 64  

Opleidingen:

BAES Heidi

Arthur Verhoevenlaan 15
2240 Zandhoven 0488/58 82 22  

Opleidingen:

BAERTSOEN Liselot

St-Ewoudstraat 29
8200 SINT-ANDRIES 0477/88 37 26  

Opleidingen:

BAETEN Jorien

Ekelstraat 3 201
2200 HERENTALS 0491/25 16 24

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BAETEN Katrien

Gildenstraat 47
3660 Oudsbergen 0494 07 23 45  

Opleidingen:

BAEYENS Ine

Oostvaartdijk 372
1851 HUMBEEK 0486/02 76 55  

Opleidingen:

BAETENS Hilde

Groenstraat 55
2860 SINT-KATELIJNE-WAVER 015/20 96 51  

Opleidingen:

Bastiaens Esther

Katteweidelaan 84
3590 Diepenbeek 0477345195  

Opleidingen:

BASTIAENS Myriam

Kardinaal Cardijnlaan 81
2630 AARTSELAAR 03/877 37 86  

Opleidingen:

BECQUET Annick

Pontstraat 68 A
9690 KLUISBERGEN 055/31 51 02

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BECKERS Rebecca

Lindenhof 2
3290 DIEST 013/29.45.81  

Opleidingen:

BECUE Laurence

Georges Martensstraat 9 3
9800 DEINZE 0478/31 15 91  

Opleidingen:

BEDERT Liesbeth

Guido Gezellelaan 114
8540 DEERLIJK 0472/58 35 98  

Opleidingen:

BEECKMANS Inge

Bosstraat 150 A
1742 TERNAT 0498/08 70 30  

Opleidingen:

BEECKMAN Jorinde

Brandstraat 116
9255 Buggenhout 0471468111  

Opleidingen:

BECK Caroline

Leurshoek 92
9120 BEVEREN 03/296 02 42

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop ouderbegeleiding taalstoornissen (2019-02-15)
  • Workshop Ouderbegeleiding in groep voor ouders van dyslectische kinderen (2018-12-10)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

Beauprez Michelle

Rijkestraat 5
8750 Zwevezele  

Opleidingen:

BATTIAU Hendrik

Olieberg 64
8552 MOEN 056/64 73 27

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BATENS Katja

Paardenkerkhofstraat 4
9130 VERREBROEK 0496/26 90 46

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BAUDEWYNS Sofie

Tenbroekstraat 4
1700 DILBEEK 02/454 51 12  

Opleidingen:

BAUTERS Melissa

Karreweg 63 b
9770 KRUISHOUTEM 0474/77 30 01

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BAUWENS Sarah

Spillemansstraat 14
2140 BORGERHOUT 0486/30 44 36  

Opleidingen:

BAUWENS Lieselotte

Leihoekstraat 52 a
9870 MACHELEN-ZULTE 093801086

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop Ouderbegeleiding in groep voor ouders van dyslectische kinderen (2018-12-10)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BAERTS Eva

Geerstraat 8
3560 Lummen 0472/68.76.64  

Opleidingen:

BAERT Els

Nieuwstraat 27
8530 OUDENAARDE 055/30 14 99  

Opleidingen:

ALDERS Eveline

Klaproosstraat 26
3910 PELT 0479/65 47 91  

Opleidingen:

AEYELS Linsey

Molenstraat 3
9255 BUGGENHOUT 0477/44.93.78

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

ALLOO Barbara

Dorpsstraat 154
8340 SIJSELE 050/678914  

Opleidingen:

AMEELE Anja

Zandstraat 78
8434 WESTENDE -Mddelkerke 058/23 51 70  

Opleidingen:

ANCAER Jogien

Roesbeke 53
9402 Meerbeke 0498/04 34 50  

Opleidingen:

AMEYS Sylvie

Pottemstraat 33
8908 VLAMERTINGE 057/21 33 63  

Opleidingen:

Aerts Romy

Dr. Tricotstraat 8 8
2275 Poederlee 0491083929  

Opleidingen:

AERTS Heidi

Peerderstraat 26
3990 Peer 011/45 24 35  

Opleidingen:

ADRIAENSSEN Ludo

Beukenlaan 7
2290 VORSELAAR 014/50 08 97

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

ADAMS Kathleen

Leuvensesteenweg 354 1
3200 Aarschot 0496/55 20 25  

Opleidingen:

Aelterman Aurélie

Meerhoutstraat 102
9041 Oostakker 0472782859  

Opleidingen:

Aerden Karlijn

Heikantstraat 131
2910 Essen 0472582882  

Opleidingen:

AERTS Han

Dorensweg 15
2990 LOENHOUT  

Opleidingen:

AERTS Annelies

Regine Beerstraat 5
9040 Sint-Amandsberg 0485 97 55 14

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

ANECA Ellen

Putsesteenweg 237 2
2820 BONHEIDEN 0473422357

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

ANTHEUNIS Sofie

Bosstraat 14
9250 Waasmunster 0486 11 34 18

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

AVAUX Marianne

Laarbeeklaan 101
1090 Jette 024776002  

Opleidingen:

Auwers Silke

Prins Boudewijnlaan 82 1
2610 Wilrijk 0494936336

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

AZOU Els

Brugse Steenweg 227 D
9990 MALDEGEM 0476/41 48 77

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BACKAERT Charlotte

Baaigemstraat 416
9890 BAAIGEM 0472/65 90 88  

Opleidingen:

BAERT Ann

Rijselstraat 105
8200 SINT-MICHIELS 050/39 21 08  

Opleidingen:

BAEKEN Hilda

Boemerangstraat 2
3900 OVERPELT 011/80 92 18  

Opleidingen:

ARNOUTS Anke

Gustaaf De Smetlaan 13
2630 AARTSELAAR 0477/589025  

Opleidingen:

ARNOUT Lidwina

Lindelaan 178
8550 ZWEVEGEM 056/75 45 96  

Opleidingen:

Anthonissen Lieselotte

J. Van der Nootstraat 5
2960 Brecht 033135144  

Opleidingen:

ANTHONIS Nicole

Molenstraat 59
2540 HOVE 03/288 70 50  

Opleidingen:

Appels Marijke

Dr. Van de Perrestraat 217
2440 Geel 0470/93.03.47  

Opleidingen:

ARICKX Sharon

Spinnekensambachstraat 34
8850 ARDOOIE 0479/ 87 21 79

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

ARNAUTS Katrien

Aven Ackers 13 B
9130 VERREBROEK 0494/58 06 15

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

Beernaert Ilya

Adrialaan 18
9990 Maldegem 0474202543  

Opleidingen:

BEERTS Isabeau

Oude Bergstraat 21
2930 BRASSCHAAT 0472/86 83 35  

Opleidingen:

BLOEMERS Elisa

Zwanenhoekstraat 4
9170 SINT-GILLIS-WAAS 0476/28 68 48

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BLOCKEEL Elly

Pauwel Vanderscheldenstraat 32
9700 Oudenaarde 0479/99 27 24  

Opleidingen:

BLOMME Katja

Adegem-Dorp 18
9991 ADEGEM 0494/60 55 54  

Opleidingen:

BLOMME Stefanie

Benedictijnenstraat 68
8310 ASSEBROEK 0479/43 48 96  

Opleidingen:

BLONDEEL Karen

't Leeuwke 19
8550 ZWEVEGEM 056/52 06 52

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BLONDEEL Ann

Tervuursevest 170
3000 LEUVEN 016/29.99.45  

Opleidingen:

BLIECK Anouck

Pollinkhovestraat 27
8647 Pollinkhove 0494/ 24 58 43  

Opleidingen:

BLENDEMAN Marleen

Kasteellaan 501
9000 GENT 09/225 79 39  

Opleidingen:

BIJNENS Sanne

Heirbaan 271
3620 LANAKEN 0486524162

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

BIJNENS Elisabeth

Pannestraat 59
3620 Lanaken 0472/91.69.81

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

BIJNENS Tine

Merellaan 9
3690 ZUTENDAAL 0479/94 78 37

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BILLIET Gaëlle

Wilgendaal 79
1731 ZELLIK 0479727937  

Opleidingen:

BLANCKE Delphine

Karreweg 35
9770 KRUISHOUTEM 0475/78 13 39  

Opleidingen:

Bisschops Charlien

Draaiboom 91
2360 Oud-Turnhout 014454330  

Opleidingen:

BOECKX Ann

Dijkstraat 6
2480 DESSEL 014/37 55 35

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

BOELAERT Sylvie

Middelweg 103
9880 AALTER 0474 58 30 03  

Opleidingen:

BOLLEN Greet

Panhofstraat 99
3900 Pelt 011/192440  

Opleidingen:

Bollen Ann

Wijngaardstraat 109
3620 LANAKEN 089/23 40 81  

Opleidingen:

BOLLEN Tanja

Genkerweg 24
3690 ZUTENDAAL 0476/81 34 48  

Opleidingen:

BOMMERS Jojanne

Sint-Lambertusstraat 12
3221 NIEUWRODE 0478/68 01 80  

Opleidingen:

BONI Nina

Galliardstraat 61
2610 Wilrijk 0497606999

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

Bongaerts Anke

Groenendaallaan 107 1
2170 Merksem 0496933070

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BOL Heidi

Wontergemstraat 39
8720 DENTERGEM 0486/10 32 29

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

BOITEN Nadine

Stippelstraat 34
3800 ZEPPEREN 011/59 18 79

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BOGAERT Lisbet

Manestraat 42
8870 IZEGEM 051/32 14 72  

Opleidingen:

Bogaert Ans

Zonnestraat 11
9950 Waarschoot  

Opleidingen:

BOGAERT Melissa

Bogaard 31
9980 SINT-Laureins 09/334 51 90

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

BOGAERTS Elien

Hollestraat 68F
2220 HEIST-OP-DEN-BERG 0486/93 09 49  

Opleidingen:

BOGAERTS Jasmine

Beukenlaan 54
3945 HAM 0474271739  

Opleidingen:

BIESEMANS Maaike

Meistraat 16
2811 HOMBEEK 0494/88 10 84  

Opleidingen:

BIESEMANS Jo

Kasteelstraat 58
1730 MOLLEM-ASSE 02/532 41 67  

Opleidingen:

BELMANS Hanna

Rootstraat 23
3080 TERVUREN 0479/69 55 18  

Opleidingen:

BELLON Dorien

Karel Van Doorslaerlaan 26
2880 Mariekerke 0474/31 89 55  

Opleidingen:

BELS Esther

Forelstraat 97 101
9000 GENT 0479/84 28 98  

Opleidingen:

BENIEST Vanessa

Achterhoefweg 29
2870 RUISBROEK-PUURS 0476/49 81 21  

Opleidingen:

BERGEN Valerie

Heihoevestraat 55
3630 MAASMECHELEN 0499328281

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

BENOY Ayla

Bastijnstraat 71
2590 BERLAAR 0477/34 53 86  

Opleidingen:

Bellis Laura

Arthur Goemaerelei 27
2018 Antwerpen +32472437213  

Opleidingen:

Bellekens Rudy

Werftsesteenweg 95
2220 Heist-op-den-Berg 0475868361  

Opleidingen:

BEHEYDT Annelien

Guldensporenlaan 96
2260 WESTERLO  

Opleidingen:

BEEUWSAERT Ine

Boterstraat 65
8800 ROESELARE  

Opleidingen:

BEHIELS Laura

Edgard Tinelstraat 114
9112 Sinaai  

Opleidingen:

Bekaert Sabine

Begijnhoflaan 7
9990 Maldegem 050718171  

Opleidingen:

BELAEN Nele

Kortrijksestraat 91
8890 Dadizele 0499/28 34 20

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

BEKAERT Vincent

Minneplein 33 1A
8900 IEPER 0497/62 24 69  

Opleidingen:

Berghmans Anneleen

Ferdinand Uylenbroeckstraat 125
1600 Sint-Pieters-Leeuw 0497743195  

Opleidingen:

BERNAERT Lieselot

Graaf de Renesselaan 12
8490 JABBEKE 0472 73 08 12  

Opleidingen:

BEUSELINCK Hadewijch

Edewallestraat 66
8610 KORTEMARK 0493072833  

Opleidingen:

BETTENS Niki

Steendonkstraat 30
9140 Temse 0479/65.39.28

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

BEYLS Lobke

Wevelgemstraat 26
8930 LAUWE 0472/52 78 55  

Opleidingen:

BEYSEN Hanne

Olenseweg 87
2440 GEEL  

Opleidingen:

BIERKENS Veerle

Nieuwmoersesteenweg 113 b
2990 WUUSTWEZEL 03/666 40 45  

Opleidingen:

Bienstman Nienke

Donk 92 A
2400 Mol 014337803

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

BETTENS Kim

Lindenbulk 2
9840 De Pinte 093329426

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

BETTENS Hilde

Jutestraat 50
8790 WAREGEM 056/60 54 37  

Opleidingen:

BERS Evelien

Tongersesteenweg 59
3840 BORGLOON 012370083  

Opleidingen:

Bernaerts Lotte

Rodeborgstraat 37
2900 Schoten 04/72.09.63.84  

Opleidingen:

BERTELS Ilvy

Heirbaan 66
2070 BURCHT 0497/37 99 31  

Opleidingen:

BERTHOT Lien

Terlostraat 22
1755 GOOIK 0472 45 51 23

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

Berx Liesbet

Dautenstraat, 110 110
3590 Diepenbeek 478466371

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

CLEEREN Greet

Kalmthoutsesteenweg 94
2910 ESSEN 0476/26 46 83  

Opleidingen:

CLEYMANS Elien

Puursesteenweg 390 C003
2880 BORNEM +32471884398  

Opleidingen:

DE MAHIEU Hélène

Clos ma Campagne 4
1410 Waterloo 0479/36 62 99  

Opleidingen:

De Maeseneer Florence

Mandekensstraat 81 9255
9255 BUGGENHOUT 0470054327  

Opleidingen:

DE MEY Amélie

Assenedesteenweg 202
9060 Zelzate 0494/03 13 09  

Opleidingen:

De Meyer Eline

Pastorijstraat 8
2440 Geel 0487433510

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE MEYER Hilde

Lessensestraat 68
9500 GERAARDSBERGEN 054/42 13 67  

Opleidingen:

DE MEYER Evelien

Dorpsstraat 13
9230 Wetteren 0497/16 49 58

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE MAEGHT Melissa

Kerkstraat 15
1790 Hekelgem 053/79 03 74  

Opleidingen:

DE LOORE Rita

Hofkouter 17
9860 OOSTERZELE 09/362 86 42  

Opleidingen:

DE LAET Sarah

Oud Dorp 70
9260 WICHELEN 0474/36 18 85  

Opleidingen:

DE KLERK Sara

Venneborglaan 143
2100 DEURNE 03/283 80 90  

Opleidingen:

DE LANGE Severine

Heirweg 3A 2.1
9870 Olsene 0478/54 36 83  

Opleidingen:

DE LENDTDECKER Britt

De Tomermaat 77
2930 Brasschaat 0474396337  

Opleidingen:

DE LOORE Annette

Kerkstraat 24
2230 HERSELT 014/54 04 40

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

De Loecker Nele

Kroonstraat 24 A
1750 Lennik 0477367344  

Opleidingen:

DE MEYER Nathalie

Wortegemsesteenweg 42 A
8570 ANZEGEM 056493845  

Opleidingen:

De Meyere Kyara

Kleine Moerwege 12
9991 Adegem 0491/023236  

Opleidingen:

De Picker Fanny

Spelonckvaart 41
9180 Moerbeke-Waas 0496/896076  

Opleidingen:

DE PAUW Natalie

Eindestraat 81
3650 Rotem 0497/68 06 04

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-01-26)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

De Praetere Eveline

Vuntestraat 43
9690 Kluisbergen  

Opleidingen:

De Queker Alyssa

Delvauxstraat 11
2620 Hemiksem 032975737  

Opleidingen:

DE REY Aurélie

Kwadeplasstraat 39
8020 OOSTKAMP 0478/45 07 39  

Opleidingen:

De Raeve Kim

Joseph Smeetslaan 319 3630
3630 Maasmechelen 0495611026  

Opleidingen:

DE PAPE Ruth

Heimeersstraat 9B
9190 STEKENE 03/789 18 80  

Opleidingen:

DE NIELS Tom

Edingsesteenweg 75
9402 MEERBEKE 0478/21 55 38  

Opleidingen:

DE MIL Lien

Zuster Lambertinestraat 22
9340 LEDE 0486/34.05.67

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

DE MEYERE Pol

Brieversweg 175
8310 SINT-KRUIS 050/36 12 47

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE MOOR Valerie

Magerstraat 53
9420 MERE 0473/74.14.86  

Opleidingen:

DE MUNSTER Virginie

Splitstraat 190
1980 ZEMST 015/61 29 11  

Opleidingen:

DE MUYNCK Stefanie

Leopoldlaan 49
9900 EEKLO 0494/68 95 94  

Opleidingen:

De Muylder Anouk

Steenstraat 26 23
9340 Lede 0493/84 66 56  

Opleidingen:

DE KEYZER Carol

Pachthofstraat 141
9308 GIJZEGEM 053/71 15 56  

Opleidingen:

DE KEYSER Wouter

M.-T. De Courtebournelaan 12
9041 Oostakker 093776606

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE DECKKER Yentl

Weivelden 35
2840 Rumst 0479/39 10 12  

Opleidingen:

DE DECKER Rosalinde

Tervuursesteenweg 328
2800 MECHELEN 015/42 26 68  

Opleidingen:

DE DEYN Sofie

Groebel 19
9472 IDDERGEM 053/42 66 30  

Opleidingen:

DE DUYTSCHE Cara

Aarschotsesteenweg 110
3300 TIENEN 0496/93 40 16  

Opleidingen:

DE GRAEF Caroline

Melselestraat 44
9120 Haasdonk 0496/72 70 91

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE GEYNDT Ine

Tervuursesteenweg 155
3060 Bertem 0476/33 43 35  

Opleidingen:

De Croock Cleo

Opstalstraat 4
9200 Schoonaarde +32479627447  

Opleidingen:

DE CRAMER Ruth

Lomolenstraat 69
9880 AALTER 0472/27 99 55  

Opleidingen:

DE CONINCK Nele

Hoogstraat 19A
8340 LAPSCHEURE 0473/84 84 79  

Opleidingen:

De Coninck Lieselot

Florastraat 100
9050 Gentbrugge 0495894175  

Opleidingen:

DE CONSETH Lynn

Kasteelstraat 8
8380 Dudzele 0494 89 49 30  

Opleidingen:

DE COOMAN Ilse

Sint-Lievenspoortstraat 129
9000 Gent 0478 58 80 58  

Opleidingen:

DE CRAEMER Ilse

Leenstraat 55
8870 IZEGEM 0475/49 66 68

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

De Craemer Celine

Rue du rouge cloître 73 A
1310 La Hulpe  

Opleidingen:

DE GRAEVE Charlène

Graaf De Mûelenaerelaan 55
8000 BRUGGE 0476/89 34 01

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE GRAEVE Jolanke

Spiltstraat 242
1980 ZEMST-LAAR 015/34 60 08

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

DE KEE Lieselot

Coburgstraat 5 102
9700 Oudenaarde 0474/99 85 35  

Opleidingen:

DE JONGE Sofie

Smissenhoek 8
9620 ZOTTEGEM 09/336 57 02

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE KEERSMAECKER Ellen

Cattemansdreef 12
1840 LONDERZEEL  

Opleidingen:

DE KEERSMAECKER Sofie

Veldstraat 60
1880 Kapelle-op-den-Bos 0472/54 75 81

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

DE KETELE Isabelle

Kasteelstraat 22
8531 Hulste 0474/42 48 39

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

De Ketelaere Jasmin

Haarkenstraat 5
9850 Nevele 0474235097  

Opleidingen:

DE JONG Eline

Sparrijdershof 6
2560 Nijlen 0496696721  

Opleidingen:

DE JAEGER Tessa

Gravestraat 6 B
8750 WINGENE +32472678269

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE GRAVE Ingrid

Vijfhoekstraat 31
9470 DENDERLEEUW 053/66 75 60  

Opleidingen:

DE GRAEVE Kathleen

Prins Leopoldstraat 52
8310 SINT-KRUIS 0496/08 23 55  

Opleidingen:

DE GREVE Anneleen

Kloosterstraat 6 A
9031 DRONGEN

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

De Groof Liesbeth

Zandstraat 87
2960 Sint-Job-In-'t-Goor 0498725515  

Opleidingen:

De heyder Ellen

Negen Provincieslaan 41
1083 Ganshoren 0478648846

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE RIDDER Katrien

Vlamingdam 1
8000 BRUGGE 0476/59 65 08  

Opleidingen:

DE ROECK Pascale

Netelaan 1 6
2500 LIER 03/488 45 12

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE VRIENDT Annelies

Nieuwstraat 50
3370 BOUTERSEM 016/60 12 33

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE VOS Stefanie

Acht Zalighedenstraat 1
8470 Gistel 0476/33.45.04

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE VRIENDT Kristine

Wachtebekesteenweg 29
9180 MOERBEKE-WAAS 09 346 55 05  

Opleidingen:

DE VRIENDT Liselore

Elzenbroekstraat 11
3053 HAASRODE 016/40 10 18

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE VROEY Hilde

Watertorenstraat 18
2560 NIJLEN 0485/84 46 40

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

DE VRIESE Jolien

Boutstraat 18
9940 Evergem 0474/33 36 60  

Opleidingen:

DE VOS Nasly

Geraardsbergsestraat 12 7
9300 AALST 053/77 16 25  

Opleidingen:

DE VOS Lotte

Rokegem 3
9667 HOREBEKE 0474/26 52 76

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE VISSCHERE Monique

Felix D'Hoopstraat 116
8700 TIELT 051/40 30 87  

Opleidingen:

DE VIS Jolien

Neerhofstraat 7
9050 Gentbrugge 0478/11 31 12

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

De Vleeschauwer Marleen

Kleemburg 4
9050 Gentbrugge 0479702379

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding (2019-12-13)
  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

De Vliegher Elise

Hoogstraat 94
8800 Rumbeke 0472/93 55 26

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE VOS Joke

Berkelei 116
2860 Sint-Katelijne-Waver 0471/39 44 70  

Opleidingen:

DE VOS Catherine

Kwaremontplein 30
9690 KWAREMONT 055/60 00 14

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE VROEY Lieve

Constitutiestraat 8
2060 ANTWERPEN 0468044335  

Opleidingen:

DE VULDERE Trees

Volpenswege 15
9940 SLEIDINGE 09/329 42 90

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

De Wulf Nele

Diegemstraat 17B 3
1830 Machelen 0499/73.29.23

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE WITTE Nele

Molenstraat 57
9255 Buggenhout 0477/37 54 20  

Opleidingen:

DE WULF Veerle

Antoon Catriestraat 143
9031 DRONGEN 09/226 71 43

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DEBEL Marjan

Poerbusstraat 16
8850 Ardooie 0472/95 37 86  

Opleidingen:

DEBEUCKELAERE Ellen

Koning Albertstraat 179
8210 VELDEGEM 050/37 72 95  

Opleidingen:

DEBEN Dani

Royestraat 33
3670 Meeuwen-Gruitrode 0497/86 68 96

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

DE WIT - CLB Bea

Jubileumlaan 215
9000 GENT 09/3235300

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE WIT Chris

Doregem 50
2880 BORNEM 03/889 95 73  

Opleidingen:

DE VUYST Sandra

Tuinwijkstraat 18
9550 HERZELE 0485/915625  

Opleidingen:

DE VUYST Julie

Zwanenhoekstraat 4
9170 SINT-GILLIS-WAAS 03/296 36 05

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE WEVER Ellen

Potaardestraat 30 A
9280 Lebbeke 0485/25 81 65  

Opleidingen:

De Winter Zoé

Ninoofsesteenweg 58
9450 Haaltert 0474523901  

Opleidingen:

DE WISPELAERE Ruth

Lauwsestraat 57
8511 AALBEKE 0473/52 26 36  

Opleidingen:

DE VIS Astrid

Kapelberg 9
3001 HEVERLEE  

Opleidingen:

DE VAERE Barbara

Prins Albertstraat 6
8310 Sint Kruis 0486/15 56 89

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

De Rycke Annelien

Assenedesteenweg 203
9060 Zelzate 0478397190  

Opleidingen:

DE RYCK Tori

Theo De Deckerlaan 41
9140 TEMSE  

Opleidingen:

DE RYNCK Elza

Deken Camerlyncklaan 101
8500 KORTRIJK 0494/70 18 70  

Opleidingen:

DE SAEDELEER Charlotte

Leo de Béthunelaan 56 1
9300 Aalst 0498311902

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

De Saeger Lore

Prinsenpad 45
2310 Rijkevorsel +32478786062  

Opleidingen:

DE SAEDELEIR Joke

Gasthuisstraat 72
9140 TEMSE 0473/46 11 70  

Opleidingen:

DE RYCK Laura

Eeckhoudtstraat 24
1670 HEIKRUIS 0479/20 54 13

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE RUDDER Els

Marnix Gijsenstraat 1
9160 LOKEREN 0498/62 35 22  

Opleidingen:

DE ROO Sofie

Maaldestedestraat 125
8902 ZILLEBEKE-IEPER 0494/64 77 88

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE ROO Isabel

Dikkebusseweg 512
8900 DIKKEBUS 0497/30 13 19

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

De Roose Fien

Dageraadstraat 6
2300 Turnhout  

Opleidingen:

De Roover Marina

Bredabaan 120
2990 Wuustwezel 0474552221  

Opleidingen:

DE RORE Heleen

Scheldehoek 10A
9260 Wichelen 09/282 41 44

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE ROOZE Els

Vredestraat 28
8450 BREDENE 0479/31 36 47  

Opleidingen:

DE SCHEPPER Sarah

Schoolstraat 13
9120 Melsele 0476747665

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Workshop Ouderbegeleiding in groep voor ouders van dyslectische kinderen (2018-12-10)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

De Schutter Carolien

Mansbroekveld 26
2880 Bornem 0479/30.23.01  

Opleidingen:

DE SMUL Nathalie

Bruggestraat 86
8755 Ruiselede 32472896637  

Opleidingen:

DE SMET Jolien

Watermolenstraat 51 12
9230 MASSEMEN 0485 75 87 02

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

De Sterke Katrien

Oudenaardsesteenweg 263
8581 Waarmaarde 0485698185  

Opleidingen:

De Sutter Fien

Rijvers 51
9930 Lievegem  

Opleidingen:

DE TROY Katrien

Oude Eichembaan 51
9400 NINOVE 054/33 30 87  

Opleidingen:

De Swaef Leonie

Elleboogstraat 54 a
9570 Deftinge 0476018637  

Opleidingen:

DE SMET Jolien

Opvelpsestraat 46
3360 BIERBEEK 0498/10 87 73  

Opleidingen:

DE SMET Jill

Dorp 31 bus 2
9185 WACHTEBEKE 09/345 81 46

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE SMEDT Catherine

Piezelstraat 20
1760 Roosdaal 0474/81 17 79

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

De Sloovere Elise

Boslaan 37
9990 Maldegem 0494948281  

Opleidingen:

DE SMEDT Marijke

Binkomstraat 35
3210 Lubbeek 016/48 77 18  

Opleidingen:

DE SMEDT Roselien

Botermelkstraat 6
9500 GERAARDSBERGEN 054/41 01 13  

Opleidingen:

De Smedt Sofie

Kerkhofstraat 112
1785 Merchtem 0472799323  

Opleidingen:

DE CONINCK Helene

Windeweeg 10
2070 ZWIJNDRECHT 0473/25 76 97

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2018-02-08)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE CONINCK Emily

Steenovenstraat 89
8760 MEULEBEKE 0499 62 10 29

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

Coucke Gaelle

Piringenstraat 10
3700 Tongeren

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

COSYNS Marjan

Visserij 92
9000 GENT 0475293766

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

COUPE Els

Koningin Elisabethlaan 110
9820 MERELBEKE 09/252 56 80  

Opleidingen:

Coussement Lisa

Provinciebaan 170 F
8880 Ledegem 0496 69 31 86  

Opleidingen:

CRAEYNEST Evelien

Bollestraat 24
8810 LICHTERVELDE 051/72 20 41  

Opleidingen:

Craenen Iris

Langlaarsteenweg 81
2630 Aartselaar 0486/485371  

Opleidingen:

CORTEVILLE Joke

Jef Vandermeulenstraat 18
9050 GENTBRUGGE 0474/53 61 90  

Opleidingen:

Corstiaans Laura

Kongostraat 8
2300 Turnhout 494859091  

Opleidingen:

CORNELIS Celine

Hoogstraat 14
9960 Assenede 0474/55 39 94  

Opleidingen:

COREYNEN Lotte

Groenendaallaan 107
2170 Merksem 0486/22 51 45

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

CORNELIS Liesbeth

Wellingstraat 132
8730 BEERNEM 050/79 24 04  

Opleidingen:

CORNELISSEN Leen

Prins Leopoldlaan 24 201
2600 Berchem (Antwerpen)  

Opleidingen:

CORNELUSSEN Delfien

Wieltje 25
8900 IEPER 057/20 86 28

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

CORNELUS Ann

Berkenstraat 3
8820 TORHOUT 0496/86 49 68

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

CREEMERS Nathalie

Elzenstraat 38
3950 BOCHOLT 089/46 40 95  

Opleidingen:

CRETEN Annemie

Begijnenblokstraat 4A
3320 MELDERT 016/89 47 83  

Opleidingen:

CUVELIER Sybil

Koningin Fabiolastraat 29 101
8560 GULLEGEM 056/42 66 01  

Opleidingen:

CUMS Kaatje

Gergelstraat 46
1970 WEZEMBEEK-OPPEM 0476/83 06 13  

Opleidingen:

CUYPERS Emilie

Droefstraat 7
3700 TONGEREN 0497/801158  

Opleidingen:

CUYVERS Liesbeth

Steenovenstraat 25 2
3941 HECHTEL-EKSEL  

Opleidingen:

CUYVERS Tessa

Graspieperhof 15
9080 LOCHRISTI 09/335 65 92  

Opleidingen:

CUYVERS Ludo

Pastorijstraat 7
3941 HECHTEL-EKSEL 011/73 34 89  

Opleidingen:

CRUTS Michèle

De Vis 26
2930 Brasschaat 0472816486  

Opleidingen:

CROMBEZ Sofie

Veldegemsestraat 139 B
8210 ZEDELGEM 050/24 05 64

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

CRIEGERS Sofie

Kapelstraat 97
2570 DUFFEL 0497/26 33 63  

Opleidingen:

Creyelman Hannelore

Karolingenstraat 21A
2812 Muizen 494670529  

Opleidingen:

CRIEL Delphine

Eikenlaan 71
8480 Eernegem 0498/28.20.59  

Opleidingen:

Criel Liesbet

Vierhekkens 23
9850 Landegem 0476593108  

Opleidingen:

CROES Heidi

Paardenstraat 78
2880 BORNEM-MARIEKERKE 052/34 16 38

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

CRIJNS Marleen

Daalbroekstraat 77
3630 MAASMECHELEN 089/76 65 38  

Opleidingen:

Coppieters Charlotte

A. Van Der Moerenstraat 103
9240 Zele +32472430803  

Opleidingen:

COPPENS Victoria

Ring-Oost 14
9400 NINOVE 0476023090  

Opleidingen:

COLLAERTS Tine

Rodestraat 63
3221 NIEUWRODE 016/41 45 58  

Opleidingen:

COETSIER Eline

Berchemstraat 185
9690 KLUISBERGEN 0472/94 63 25

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)

COLLIER Han

Hooimanstraat 112
9112 Sinaai 0486/50 24 59  

Opleidingen:

COLMAN Lies

Huivelde 214
9240 ZELE 0486/40 85 50  

Opleidingen:

Colpaert Lotte

Gitsevoetweg 3
8810 LICHTERVELDE 0496763968  

Opleidingen:

COLMAN Mark

Jasmijnstraat 4
9620 ZOTTEGEM 09/360 63 76  

Opleidingen:

COESEMANS Katrien

Voetbalstraat 4
2560 NIJLEN 0473/21 52 38  

Opleidingen:

COENEGRACHTS Elisabeth

Heidriesstraat 92
3600 GENK 0475/21 14 66  

Opleidingen:

COBBAERT Sara

Waterloos 30 B
9500 OPHASSELT 0476/30 17 76

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

CLIMAN Daniël

Boerenkrijglaan 6
2250 OLEN 014/266324  

Opleidingen:

COCQUYT Mie

Poortbilk 9
9032 WONDELGEM 09/229 10 06

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

CODDENS Saskia

Zavelstraat 28 A
9230 WETTEREN 0474/49 44 77

Opleidingen:

  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

Coene Lisanne

Eksterveldweg 30
3650 Dilsen - Stokkem +32476508185

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-05)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

COEKAERTS Rachel

Lange Dijkstraat 40
9200 Dendermonde 0494/06 65 55

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

COLPAERT Rosita

Leegstraat 180
9060 ZELZATE 09/345 61 07  

Opleidingen:

COLYN Inge

Puithoekstraat 43
9700 NEDERENAME 055/60 59 03

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

Cop Inse

Bezemheidelaan 25
2920 Kalmthout 0474245155  

Opleidingen:

Cooreman Inge

Droeshoutstraat 12
1745 Opwijk 0478 24 33 20  

Opleidingen:

COPEJANS Isabelle

Anjelierenstraat 27
9120 BEVEREN 03/755 51 72

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

Copermans Lore

Rootstraat 12 A
3510 Kermt 0470116543  

Opleidingen:

COPPENS Stephanie

Wittewalle 100
9041 OOSTAKKER 0496/27 96 37

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

Coppens Silke

Goezestraat 38 3
9551 Ressegem 0496028928  

Opleidingen:

COOPMAN Annick

Warande 7
9982 SINT-JAN-IN-EREMO 09/379 96 59

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

COOMAN Sara

Molenkouter 35
9620 ZOTTEGEM 0472/26 00 06  

Opleidingen:

Convents Linsy

Koerselsesteenweg 264
3582 Koersel 011/96 85 91  

Opleidingen:

CONARD Elien

Opheimstraat 27
3890 GINGELOM 0494 / 89 94 06  

Opleidingen:

COOLS Caroline

Moorsemsestraat 332
3130 BETEKOM 0495/77 88 00  

Opleidingen:

Cools Lisa

Haaksstraat 8
2400 Mol +32471073700  

Opleidingen:

COOLS Myriam

Driestenbroekestraat 75
9660 BRAKEL 055/42 32 12

Opleidingen:

  • Het geven van ouderbegeleiding bij kleuters met een TOS. (2018-11-19)
  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

D'EER Silke

Dascottelei 82
2100 DEURNE

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

D'HAESELEER Anneleen

Broekstraat 180
9473 Welle 0472/92 35 87  

Opleidingen:

DE BOECK Marijke

Bezelaertstraat 124
2830 WILLEBROEK 0496/85 56 18  

Opleidingen:

De Boeck Eefje

Moorselbaan 317
9300 Aalst 0477 88 29 70  

Opleidingen:

DE BONDT Annemie

Bergekouter 18
9300 AALST 053/70 13 71

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

De Bosscher Dana

Melkouwen 16
2590 Berlaar  

Opleidingen:

DE BROUWER Katrien

Gaffelstraat 21
9500 GERAARDSBERGEN 0496/14 30 84

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE BRABANDERE Evelyn

Lauwestraat 67
8930 REKKEM 056/42 06 94

Opleidingen:

  • Workshop: het geven van een oudercursus bij dyslexie (2017-12-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE BODT Marc

Zonnestraat 28
9450 HAALTERT 054/33 35 13

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

De Bodt Anse

Kouterstraat 7
9130 Kieldrecht 0494/27 19 82  

Opleidingen:

De Blende Stephanie

Schildeken 84
8301 Knokke-Heist 0472262344  

Opleidingen:

DE BLAUWE Anne

Vuldersstraat 54
8000 BRUGGE 050/38 91 42  

Opleidingen:

DE BLOCK Elies

Broekkantstraat 2
9200 Baasrode  

Opleidingen:

DE BLOCK Freeke

Brugsken 142
9100 SINT-NIKLAAS 0472/46 31 44  

Opleidingen:

DE BOCK Hilde

Kattestraat 11
9170 SINT-GILLIS-WAAS 03/707 16 71  

Opleidingen:

DE BOCK Edith

Smisstraat 120
9100 SINT-NIKLAAS 037660348  

Opleidingen:

De Bruycker Carine

Kazernestraat 35 a
9100 Sint-Niklaas 037766319

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

De Bruycker Ine

Statiestraat 91
3290 Diest www.prelogopedie-ine.be

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE CLERCQ Betty

d'Heerselweg 18
9340 LEDE (Overimpe) 053/80 64 30  

Opleidingen:

DE CLERCQ Annick

Deinzestraat 41c
9810 NAZARETH 09/386 83 08  

Opleidingen:

DE CLERCQ Kim

Torrekensstraat 40
9820 MUNTE 0498 85 76 02

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE CLOET Ine

Kortrijkstraat 110 2
8700 TIELT  

Opleidingen:

DE COCK Liesbeth

Zilverberkenlei 74
2930 BRASSCHAAT 03/644 25 84

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

DE COCK Elien

Populierenstraat 2
8730 Beernem 0478/21 37 84

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

De Clerck Nele

Rozenbergstraat 7 a
8780 Oostrozebeke 0497/92.90.39

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE BUSSCHERE Liesbet

Koekoekstraat 11
8870 IZEGEM 051/31 10 56  

Opleidingen:

DE BRUYN Hilde

JB Van Langenhaeckstraat 61
9400 APPELTERRE-EICHEM 0474/25 60 01

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

De Bruycker Wendy

Raoul de Hemptinnelaan 18
9810 Eke 0486350052

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Congres 2017 (2017-03-10)

De bruyn Katrien

Kapelstraat 59
2880 Bornem 0473842122  

Opleidingen:

DE BRUYNE Cathérine

Ruitersdreef 95
8790 WAREGEM 056/70 67 39

Opleidingen:

  • Workshop Ouderbegeleiding in groep voor ouders van dyslectische kinderen (2018-12-10)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

DE BRUYNE Katie

Ter Varent 15
9850 LANDEGEM 09/385 35 74

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Workshop: het geven van ouderbegeleiding bij dyslexie (2017-12-11)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE BIE Eline

Jodenstraat 64
2270 Herenthout 0472/38 56 03  

Opleidingen:

DE BEULE Liesbeth

Plezantstraat 1
9220 HAMME 0478 55 62 41

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

D'OLISLAGER Marlies

Ijzerstraat 26
9120 MELSELE 0499/43 08 54  

Opleidingen:

D'HULSTER Tamara

Vrijstraat 7
8560 MOORSELE 0486/86 89 60  

Opleidingen:

DAELEMANS Silvia

Wielstraat 45
9220 HAMME 0497/ 81.51.74

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DAELMANS Inge

Eburonenlaan 13
3650 DILSEN 089/ 355 811  

Opleidingen:

DAEMS Lien

Schuttershof 1 F
2440 GEEL 0497/19 38 52  

Opleidingen:

DAEMS Laura

Mannenberg 205 1
3270 SCHERPENHEUVEL 0477/82 05 51

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

D'Hoore Yasmine

Brittenlaan 43
8470 Gistel 0494459928  

Opleidingen:

D'hoore Astrid

Brugsestraat 153
8210 Zedelgem 0477541471  

Opleidingen:

D'HEU Veerle

Manchesterstraat 9
9000 GENT 09/329 54 42

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

D'HAESELEER Evelien

Keylandstraat 16 C
9400 Nederhasselt 09/332 24 67

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

D'HONDT Carola

Diksmuidestraat 139
8840 STADEN 0474/75 01 01

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding (2019-12-13)

D'hondt Gitte

Hoogstraat 4 10
2223 Schriek  

Opleidingen:

D'HONT Kim

Weststraat 32
9950 Waarschoot 0474/37 73 49

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)

D'HONDT Marleen

Mortselsesteenweg 31
2540 HOVE 03/454 29 15

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DAEMS Liesbeth

Grootveldstraat 60
3400 Landen 0494709897  

Opleidingen:

DAENEN Lisa

Kartuizerslaan 28 1
1860 Meise 0494/21 40 30  

Opleidingen:

DE BAL Chris

Mastenlaan 1
2460 KASTERLEE 034/32.18.86

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)

DE BAETS Laura

Jean De Lanierlaan 32
8730 Sint-Joris (Beernem) 0497841608  

Opleidingen:

De Becker Eva

Wuytjesstraat 16
2223 Schriek  

Opleidingen:

DE BELDER Inne

Nieuwstraat 42
2870 Ruisbroek 0472/23 04 37  

Opleidingen:

DE BEULE Elisabeth

Veldeken 208
9240 ZELE 052/45 30 79

Opleidingen:

  • Congres 2018 (2018-03-16)
  • Symposium ouderbegeleiding - Gent (2017-10-16)

DE BELIE Nele

Hof van Belsele 26
9111 BELSELE 052/52 42 81  

Opleidingen:

DE BAERDEMAEKER Sieg

Nieuwbaan 97
1742 TERNAT 0477/75 19 93

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE BACKERE Reinhilde

Plakkersstraat 8
8400 OOSTENDE 059/32 66 75  

Opleidingen:

DAMS Gitte

Nieuwstraat 11
2400 MOL 0479/ 78 78 23

Opleidingen:

  • Symposium ouderbegeleiding - Berchem (2017-10-09)

Daerden Kim

Benaetsstraat 2A
3840 Borgloon 012/21 67 23

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)
  • Inleidend Symposium Ouderbegeleiding 01/10/2018 (2018-10-01)

Daniels Julie

Tweevoetjesweg 14 10
3740 Bilzen 0470/35.83.85  

Opleidingen:

DE BACKER Evi

Ter Plancken 31
8720 Wakken

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

DE BACKER Karolien

Noordstraat 30
9470 Denderleeuw 0476/86 32 72

Opleidingen:

  • VVL congres 2019 (2019-03-22)

AARTS Joanna

Blijde Inkomstlaan 41
1560 HOEILAART 02/657 42 06

Opleidingen:

  • Congres 2017 (2017-03-10)